Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

yavrulu yumurtalı hollanda ve ingiliz kırıkları (muhabbet)

muhabbeti bırakıyorum.. yavrulu ve yumurtalı, mozaik ve parçalı renklere sahip genç kuşlar.. ankara dayım.. gelip görün.. uygun fiyata vericem.. üretim için süper.. dediğim gibi genç.. resimlerini isteyenlere gönderebilirim.. mail: [email protected]

img

aliyunus

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kanarya için yerimi genişletmek için hemen satıyorum çifti 30 ytl.. kafessiz.. 4 lü kafesleri isteyenlere(3 kapılı ve alt sürgülüğ) uygun fiyata vericem(resimleri var) yavruku tumurtalı

img

ali06

18 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resimlerini gönderebilirmisin....almak isterim miktarı hakkında da bana bilgi verirsen sevinirim

img

lucasi

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lucasi arkadaşım mail adresi ver resimleri yollıyım..

img

aliyunus

ÖZEL MESAJ

Merhaba aliyunus.Resimleri ve peşin son fiyat olarak (pazarlık yapmayı sevmem) kafesli yada kafessiz elinde nekadar var toptan hepsini nekadar verirsiniz. Peşin ve nakit olarak. email adresim: [email protected]

img

mumit

18 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam aliyunus mevcut resimleri banada yollayabilirmisin.(ayrıca fiyatlarınıda yazarsan sevinirim)[email protected]

img

ozgur24

19 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yegenime hediye olarak yavru bi muhabbet alıcam benimle irtibata gecersen sevinirm email:[email protected] tel:05552101923

img

hmersar

19 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kuşları toptan veriyorum.. şu an yavru satmıyorum.. toptan anne ve babalarının yanında verilecek.. kusura bakma..

img

aliyunus

ÖZEL MESAJ

dostum mailim aşağıda ..kusura bakma biraz geç oldu ama [email protected]

img

lucasi

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar kuşları sattım.. 4 lü kafeslerle ilgilenenlere verebilirim.. 3 kapılı alt sürgülü adet 40 lira

img

aliyunus

ÖZEL MESAJ