Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

7 aylık dişi Labrador

kızım çileğe acilen onu sevebilecek ve gerçekten isteyen bir aile arıyorum İstanbul dışına vermeyi düşünmüyorum Çileğin yaşayacağı aileyi ve yeri görmem Şartıyla. Aşıları tamdır seceresi var

img

sirius502

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA BEN VOLKAN NORMALDE KEDİ BAKIYORUM AMA BABANEM KEDİMİ ALDI BEN İSTANBULA TAŞINDIM ODA KEDİMİ ÇOK SEVDİĞİ İÇİN BANA VERMEDİ.BEN ŞUANDA HAYVAN SAHİPLENDİRİYORUM O DÜNYA TATLILARI EVSİZ KALMASIN DİYE.FAKAT SİZİN KÖPEĞİNİZE KENDİM SAHİPLENMEK İSTERİM.İSTANBULDA ÜSKÜDARDA OTURUYORUM.VE TANIŞIP YAŞADIĞIM,UFAKLIĞIN YAŞADIĞI YERİ GÖSTERMEKTEN ONUR DUYARIM GİZLİMÖİZ SAKLIMIZ YOKTUR.İSTERSENİZ BANA [email protected] veya 0544 541 9770 ten ulaşabilirsiniz

img

vlk_yasar

18 yıl 10 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba:biz iki arkadasız.ve köpek bakmaye çok meraklıyız.aynı zaman da çok uygun kosullarda yasamaktayız.ve köpeğinize mükemmel kosullarda bakmaya hazırız.köpeüinizin sağlıklı problemsiz olacagından hiç süpeniz olmasın.ve istediğiniz zaman gelip görme sansınızda var.irtibat iç[email protected] cep tel::::0536-790-73-68

img

jack12

18 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben köpeğinize talibim çok iyi bakılacağından hiç şüphenizz olmasın lütfen bana ulaşın 05556253280

img

lovecity

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ