Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

büyükçekmece kumburgaz kayıp golden

büyükçekmece kumburgaz civarlarında 25 ocak tarihinde golden cinsi köpeğimi kaybettim ancak çalınma ihtimali de var.köpeğim erkek 2 yaşında biraz iri dilinin sol üst arka kısmında lekesi vardı.kaybolduğunda mavi tasması vardı ancak çıkartılmış ta olabilir bulanların hemen acilenn lütfennn haber vermelerini rica ediyoruz...............

img

eleaf

14 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben büyükçekmece gürpınar da oturuyorum geçen ay komşumuzun çocuğu buldum diyerek evlerine bir köpek getirdi köpek sizin bahsettiğiniz köpege çok benziyor hatta geldiği gün boyunda tasmamı ipmi anlayamadığım mavi bişeyde vardı emin değilim ama sizin köpeğinize çok benziyor ben pek anlamam eger hala bulmadıysanız hala köpeğinizi isterseniz gelip bir bakın..

img

balbebek

14 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha net bi adres verebilrmisiniz....ya da ben mailimi versem size resmleri [email protected]

img

eleaf

ÖZEL MESAJ

adresimiz gürpınar siteler mevkii ben fazlasıyla köpeklerden korktuğum için çok yaklaşamam ama telefonla resmini çekmeye çalışırım verdiğiniz mail adresine en kısa sürede resimleri atarım umarım sizin köpeğinizdir. ben bu ilandan sonra komşunun oğlu ile konuştum köpeği nerden buldunuz dedim bana bir adamın çok beğendiyseniz sizin olsun diye verdiğini söyledi belki sizin köpeğinizdir mesafe olarak çok ta uzak olmadığımız için size mesaj attım umarım hayal kırıklığı olmaz sizin çıkar. iyi günler.

img

balbebek

14 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

inşş öledir ilginize teşekkür eederimm...umarım en kısa zamanda çekebilirsiniz;)

img

eleaf

ÖZEL MESAJ

Merhabalar kumburgazda bir köpek eğitim yerinde köpeğimiz kayboldu bulanların bize haber vermesi rica olunur 15.000 TL para ödülü koyduk kısırlaştırılmış beyaz poddle 05324591810

img

Mapak

1 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ