Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Zor Durumdayım Bilgisi Olan Baksın!!!!!!

Meraba Bu Siteye Yeni Üye Oldum Ben Bi Tavsan Aldım Cİnsini Bilmiyorum Sormadım Yaklaşık 5 Gün Oldu Ve Tavsanımı Bu 5 Gündür Hiç Su İçerken Görmedim Bende Veriyorum Fakat Bi Türlü içmiyor Ne Yapmalıyım Çok Endişeliyim Ve Çok Üzülüyorum Lütfen Bilgisi Olanlar Tavsiyede Bulnsun...

img

nharqos94

14 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sanırım damla sulukla su variyorsunuz. Tavşanınızın ordan su içileceğini öğrenmesi için biraz zaman tanıyın. Aradabir suluğun topuna dokunun azıcık su çıksın, çok susadığında kokusundan bulur ve içmeye başlar.

img

myhollandlop

14 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bide tavsanım kuru yem yemiyo e ne yicek o zaman çok fazla havuc yada yeşillik vermekde isdemiorum isal olmasın die ne yabıcam lütfen yardım edin...???

img

nharqos94

14 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Anladığım kadarıyla daha tavşanınız yerdem yemek yemeği bile bilmiyor(yani çok küçük, annesinden yeni ayrılmış). Kuru yemden kastınızın hazır torba halindeki yemlerden olduğunu varsayıyorum, benimkilerde onları pek sevmiyorlar. Size tavsiyem bir dilim ekmeği hafif ıslatarak önüne koymanız (su ihtiyacınıda karşılması ve kemirmesinide kolaylık olsun diye). birde ulaşabilirseniz steril kuru yeşil ot vermeniz (torba halinde petshoplardan bulabilirsiniz)

img

myhollandlop

14 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ