Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

yeni gozalesler yeni korkular

meraba ben ece 6 mart 2010 da kahverengi ve beyaz 2 gonzales aldım çok sekerler biri çok hareketli biri tam tersi ... kendini hep talaşa gomuyo artık farklı cinsten olduklarını duşunuyom:( ya çiftleşmezlerse?!?! ama birbirlerine sokulup uyuyolar :D elime almaya korkuyom ve hiç su hamster tekerleğine binmiolar :( bana tavsiye verirrseniz sevinirim

img

ckece

14 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hamsterlarınız cinsi önemli değil hamsterlar çifleşirken cinsiyet ayrımı yapmazlar önemli olan yavruyken birlikte alınmış olmaları eğer sonradan hamsterlarınızın yanına bir hamster daha alıcak olursanız hamsterlarınız sürekli kavga ediceklerdir ,(bu kavgaların çoğu ölümle sonlanmaktadır) o yüzden yanlarına başka bir hamster daha almayın,hamsterlarınız yavru olduğu için tekerleğe binmeyi henüz bilmiyorlar büyüdükçe kendi kendilerine öğrenicek ve bir süre sonra önce kim binicek tartışması çıkıcaktır :D bu yüzden ilerde ayrı bir tekerlek daha almak zorunda kalabilir siniz :)....Hamsterlar gündüzleri uyur ve geceleri oyun oynayıp enerjilerini tüketirler bu yüzden talaşa gömülmesi normal size tavsiyem kendilerini daha güvende hissedebilicekleri bir kulube alın pet shoplarda bulabilirsiniz bu kulubenin zeminine biraz pamuk yayın böylece üşümezler bu arada talaşın altına yada kulubeye yemek saklarlarsa şaşırmayın hamsterlar yiyiceklerini saklarlar ve acıktıklarında çıkarıp yerler bu yüzden peynir,elma gibi çabuk pörsen besinler vermeyin bol şans....

img

missrocker_1996

14 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yardımın için sağol missrocker_1996 ama annem kokusuna dayanamadığı için temizliği zor olduğu için ve tekinin gözlerinden korktuğu için verdık ama gözlerinden korkmasına şaşırmadım bende başta korktum ama alışmıştık ah zavallı kuki ve lolipop :(:(:(:(

img

ckece

14 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ