Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Hamster mı? Gonzales mi?

Benim küçücük bembeyaz ve kuyruğu olan bir hamsterım var. Ama hamster mı gonzales mi olduğunu bilmiorum... Kız arkadaşım Kadıköy Hayvan Çarsınından almış ve adam hamster demiş. Yeşillik verme demiş. Bir tane arkadaşımda beyaz ve kuyruklu hamster olmaz dedi. Gonzales bu dedi. Ben nasıl anlarım ne olduğnu? Fındık Faresi olmasın ;)

img

aykutix

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bi kere gonzaleslerde başından kuyruğuna kadar inen siyah bi çizgi olur ve syrian hamstera göre da küçüktür

img

hug

19 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben gonzales besliyorum,kuzenimin de şirin bir hamsterı var.Hug''a aynen katılıyorum,gonzalesler hamsterlara göre çok daha küçük oluyorlar.Ve çok da fazla büyümüyorlar,mesela hamster daha aldıktan bir hafta sonra kocaman olmuştu.Ayrıca gonzaleste gerçekten arkadaşın dediği gibi başından kuyrupuna kadar inen düz bir çizgi var. bence bi petshopa uğra.Gonzalesi ve hamsteri yanyana görmen karar vermene yetecektir.Çünkü ben pek fazla benzediklerini düşünmüyorum

img

naiad

18 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir de arkadaşın yanlış biliyormuş.benimde gonzalesim var ve beyaz kuyruklu.ayrıca ben onun gonzales olduğuna yüzde yüz eminim

img

hug

19 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ