Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

sera raffy vital

su kaplumbağalarıma bitkisel olsun diye başlıktaki yemden almıştım.ama tadı çok acı geliyor galiba,yanlışlıkla yediklerinde ağızlarını buruşturup hemen tükürüyorlar :) aslında o yem kara kaplumbağaları ve diğer sürüngenler için,eğer kocaelide isteyen biri ya da kargo ücretini karşılamayı kabul eden olursa ücretsiz vermek istiyorum.250 ml`lik bi yem..

img

thedamned

14 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

thedamned, Ben benim kapluşlar geldiğinden beri 3 çesit yem kullanıyorum dönüşümlü, o yemlerden biri de sera raffy vital. Benimkiler bayılıyorlar, hiç sorun yaşamadım. Ayrıca sayesinde hiç Extra vitamin kullanmama da gerek kalmadı. Ben biraz üstele derim. Ama illede yemezler dersen ben seve seve alırım. Benim vital de bitmek üzere ve ben de sipariş vermeyi düşünüyordum. Yinede çok güzel ve iyi bir mama, biraz ısrarcı olmayı dene de öyle karar ver istersen.

img

marti

14 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet marti,çok faydalı bir yem biliyorum ama bizimkilere anlatamıyorum :) yemin üzerinde yazılan tarih son kullanma tarihi mi üretim mi biliyo musun? 05.2008 yazıyor ama sadece tarih..geçmediyse iletişim için msn ya da telefon verirsen bu hafta gönderirim..

img

thedamned

ÖZEL MESAJ

Madem seninkiler yemiyor, ben alayım onu o zaman :)) O tarih üretim tarihi. O tarihten itibaren 5 yıl kullanım süresi var. Taze bile sayılır yani :) [email protected] Şimdiden tesekkürler thedamned, bizimkiler çok sevinecek :)

img

marti

ÖZEL MESAJ

rica ederim :) çok büyük ümitlerle almıştım zamanında ama hiç bi faydasını göremedim,senin işine yaramasına sevindim..umarım benimkiler de örnek alırlarii

img

thedamned

ÖZEL MESAJ

Tabii her hayvanın bir damak tadı vardır xD Benimkilerde benim parmağımı ısırmaktan hoşlanıyorlar.Dün balık veriyodum elimle parçalar ufak olduğundan biraz ayarı kaçırdı bir tanesi elimide ısırdı bırakmadı da diğer elimle müdahele ettim anca bıraktı. Eğer unutmazsam hamsi yerken yaptıkları çılgınlıkların bir fotoğrafını çekeyim.En kısa zamanda

img

gangsta4ever

15 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ona kalırsa bizimkiler izin versem protein olarak ellerimi yiyecekler düzenli olarak ta, bitince sipariş veremem diye vermiyorum. :)) Elinde fazla kullanılmayan el veya parmak olan varsa, onlarıda alabiliriz biz, haberiniz olsun arkadaşlar!! :)))

img

marti

ÖZEL MESAJ

selam marti,bi türlü online göremiyorum seni :) iş yerinde kendi internetim olmadığı için uzun süre msnde kalamıyorum,bana sık girdiğin saatleri söylersen o saatte girmeye çalışayım..

img

thedamned

ÖZEL MESAJ

gündüz sürekli açik tutarim ama çevirim dışı görünürüm. Senin için bu gün sürekli çevirimiçi kalırım thedamned. umarım görüşebiliriz.

img

marti

ÖZEL MESAJ

son mesaj 04.04 olmasına rağmen şansımı denemek istiyorum ben sakaryadayım eğer hala elindeyse ben gelip alabilirim izmite

img

sevimliit

14 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ