Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

MAALESEF GÖZÜM GİBİ BAKTIĞIM İRAN KEDİMİ,FISTIĞIMI VERMEK ZORUNDAYIM

7 AYLIK OLAN BEYAZ İRAN KEDİMİ,FISTIĞIMI HAMİLELİĞİM NEDENİYLE VERMEK DURUMUNDAYIM.ONA GERÇEKTEN BENİM KADAR İYİ BAKABİLECEK BİRİNE VERMEK İSTİYORUM.MAMASINI ALABİLECEK,AŞILARINI GÜNÜNDE VURDURACAK KİŞİYE VERECEĞİM,GÖZÜM ARKADA KALMASIN İSTİYORUM

img

nur_nur

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb. ben bursadan sevda size her türlü garanti veriyorum gözünüz arkada kalmayacak bir aile onları çok seviyorum eşimde öyle lütfen bana mail atınız alabilirmiyim ben [email protected] dostça kalın

img

yudumsu

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fıstık bayanmı acaba benimde iran cinsi oğluşum var .onu çok seviyorum .kızınızıda bir o kadar seveceğime inanabilirsiniz .ayrıca nerede oturuyorsunuz.ben izmirde yaşıyorum.inşallah ona çok iyi bakacak birine gider

img

caty

18 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm hangi şehirdesiniz mailim [email protected] 05054204978 irtibat kurabilirsek sevinirim..

selam, ben arzu. öncelikle hamileliğiniz için tebrik ederim. kediniz hala yuva bulamadıysa ben almak istiyorum. doğum günüm 10 ağustos. o gün kayıt bırakmışsınız, bana doğum günü hediyesi vermiş olursunuz :)) sevgiler..

img

arzusönmez

18 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yine ben.. tabi mail ve telefon verseydim iyi olurdu :)))) [email protected], 0216 341 24 24 (umarım istanbul''dasınızdır)

img

arzusönmez

18 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben kedinize talibim ona gözüm gibi bakarım.ulaşım sorun değil.cevap yazarsanız sevinirim.mümkünse tel no ve adres bı[email protected]

img

pisicil

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sayın nur_nur. Annelik yolundaki adımınız için sizi tebrik ederim. Eğer kedinizi henüz vermediyseniz bana vermenizi çok istiyorum. Lütfen beni bu güzellikten mahrum etmeyim. Mesaj yazmadığım kedi sahibi kalmadı. Diyarbakırda yaşıyorum genellikle bunu bahane ediyorlar. Burda olmam kedi sahibi olmama engel olamaz değilmi. Lütfen sizden bana yardımcı olmanızı istiyorum. E-mail adresim: [email protected] Ona gözüm gibi bakacağıma söz veririm. Lütfen bu kedi severi üzmeyin. Anne adayına sevgilerimle :)

img

uzunkirpik

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Sayın nur_nur Daha öncede buradan cevap yazdım ama nedense bir türlü yayınlanmadı. Sizi ilk önce anne adaylığınızdan dolayı tebrik ederim. Kedinizin yeni arkadaşı olmayı çok çok istiyorum. Lütfen beni bu sevgiden mahrum etmeyin. Tüm kedi verenlerle iletişim yoluna girdim ama nedense vermiyorlar. Gerekçeleride Diyarbakırda oturuyor olmam. Bu kedi sahibi olmama onları sevmeme engel olamaz değil mi? Lütfen bari siz sırt çevirmeyin bana. Sizden en yakın zaman da haber bekliyorum. Lütfenn mail adresim: [email protected]

img

uzunkirpik

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ