Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

bence tanışmalı...

burada herkesin birbirini tanıdığını düşünüyorum ve bu site evcil hayvan sitesi ama sadece yardım başlığı altında aynı şeyleri konuşmamalı bence forum üyeleri resimlerini yükleyebilse isimlerin yanında görünce avatar şeklinde ya da bunun gibi bir şey ben açıkcası kendi adıma bazı isimleri merak etmiyo değilim yanlış anlaşılmasın lütfen bu cümlem

img

sevimliit

14 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Site altyapısı uzun süredir bu basitlikte devam etti. Şimdi zannetmiyorum ki bu saatten sonra tüm database`i farklı bir formata aktarıp yeni bir tema ile devam edebilsinler. Hem kaplumbağa bakım forumunda kullanıcı resimleri ne kadar gerekli tartışmak lazım. (İsimlerin altında yaş ve konum olsa yeterli şimdilik bence / Bazen hitap ile ilgili sıkıntılar oluyor. 12 yaşında bir ufaklık gelip tüm forumu karıştırabiliyor ve insanlarda ciddi ciddi cevaplar veriyor.)

img

yasdal

18 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence gerekli burası kamlumbağa sitesi değil evcil hayvan sitesi hayvan sever insanların kaynaşması gibi bir etkinliğe de sahiplik eder ki o 12 yaşındaki yaramaz çocuk yaşını doğru yazmayabilir

img

sevimliit

ÖZEL MESAJ

Ben de yasdal`a hak veriyorum. Yaş dışında başka bir detaya gerek yok bence. Özellikle piyasada bu kadar sosyal paylaşım sitesi varken. Seni yanlış anlamadım ama sitenin üyelerinin büyük çoğunluğu yoğun işleri olan insanlar. Buraya bazen günde birkaç dakikayı bile ayıramıyorlar. Önemli olan birbirimize yardımcı olmak değil mi?

img

asegul07

14 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yanlış anlaşılma korkusundayım hala ama ben hayvansever çevrem olsun isterdim açıkcası aynı zamanda bu kadar yardım eden bilgili insanları da tanımış en azından resmini görmüş oluruz hamster beslerken üye olduğum sitelerden birinde avatar konulurdu kişi isterse hamsterının resmini koyardı ve en basitinden istediğimiz üyeye mesaj yolluyla soru yöneltebiliyorduk belki o bakımdan bişey yapılabilir sitede anladığım kadarıyla bir kaç bilgili insan var ben sorularımı direk onlara yöneltmek isterdim

img

sevimliit

ÖZEL MESAJ