Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

-----Cocker Yavrusu Arıyorum !!!

Cocker yavrusu arıyorum. 1,5 aylığa kadar olabilir. Erkek veya dişi fark etmez. Geniş bahçeli bir evimiz var. İletişim: [email protected]

img

ozgursabah

13 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Küçüklükten beri beslediğim 2.5 yaşındaki nadir bulunan safkan "black ingiliz cocker spaniel" cinsi köpeğim ilk kez çiftleşmiş olup 11.09.2010 tarihinde 4 erkek 4 dişi olmak üzere çok sağlıklı 8 yavru dünyaya getirmiştir. Kızım olivia ya hem gebelik döneminde hemde sonrasındaki emzirme döneminde son derece titiz bir şekilde bakıp, tüm yavrularını bu güne kadar mükemmel bir şekilde büyütmesine yardımcı oldum. Olivia son derece zeki olup, tam bir ev köpeğidir, onlarca komut bilir ve yapabildiği sayısız numaraları vardır. 8 yavrulardan çoğunu verdim elimde resimde gördüğünüz bir dişi vardır birde petshopda bi erkek yavru kalmıştır. Yavruların Parazit tedavilerine başlanmıştır. ilgilenenler bana 0555 278 63 22 numaralı telefondan ulaşabilirler, tüm detayları telefonda konuşup karşılıklı anlaşma sağladığımız da yavru size verilecektir. Aracımla istediğiniz şehire gelip yavruyu elden teslim edebilirim. Eğer bir köpek almayı düşünüyorsanız her türlü konuda size yardımcı olup tecrübe ve bilgilerimi paylaşmaya hazırım. Resimlere linkden ulaşabilirsiniz. http://img35.imageshack.us/g/2010kasm08275.jpg/

img

hipototo

13 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

American cocker yavru köpeğimiz var 2.5 aylik dişi esyalari hediye karnesi var izmirde yaşıyoruz hemen verebiliriz olursa

img

Duygu122

7 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ