Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

Ankarada iguana alabileceğim kaliteli yer ?

arkadaşlar ankarada iguana alabilceğim kaliteli bir yer varmı hesaplı olsun

img

abzoker

13 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ulus ta hayvancılar pazarı var ya orda ilk girişte büyük ve kaliteli bi petshop var ben igoru(60 cm) ordan 2.5 ay önce aldım çok sağlıklı yemyeşil ve evcil bi iguana iguanaları 70 liraya bırakıyolar ben UV lamba, ısıtıcı kaya, taban malzemesi(forest bark) , mango kökü, yem kabı, vitamin ve 65*30*45 akvaryumu 200 liraya aldım bide veterinere götürdüm beysukentte(ordaki çok iyi bakıyo, gerçekten bişiler biliyo iguanalarla ilgili) 30 lirada o 230 lira çokta sağlıklı bir iguanam var...

img

atakan1406

14 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya ben iguanayı aldım 65 cm falan kızılayada bi petshoptan aldım 65tl ye elimde falan duruyo saatlerde üstümde yatıyo sevdiriyo kendini ama galiba yuvasına alışamadı daha 3 gün olcak hala kaka yapmadı dediğin veterinerin tam adını verebilirmisin acaba

img

abzoker

ÖZEL MESAJ

ya aynı durum bendee oldu 2 gün yemek yemedi 3 gün kaka yapmadı veterinerin adı Ankara Veterniner Merkezi - bu da linki (adres , tel vs. bilgilere ulaşabilirsin): http://www.ankaraveterinermerkezi.com/

img

atakan1406

ÖZEL MESAJ

zaten beni biliyolar iguanamın adı igor tırnağını almışlardı söylersen hatırlarlar zaten çok iyiler iguana hakkında...

img

atakan1406

ÖZEL MESAJ

benim zillinin sorunu düzeldi dün kakasını yaptı hemde fazlasıyla :D

img

abzoker

ÖZEL MESAJ

iyi bakalım hadi geçmiş olsun :D

img

atakan1406

ÖZEL MESAJ

atakan 1406, bana hayvan pazarı girişindeki petshopun yerini tarif edebilir misin?

img

hggultek

19 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bu heykeli geçiyosn gidiyosn biraz sonra aşağı inen bi yokuş var bentderesine inerken orda yokuşun başında sağa dönüyosn ışıklardan orda zaten ilerde sağ tarafta kokoreççi var büyük bi tane onun karşısında hayvan pazarı oranın iki girişi var tam ikisinin arasında içine girmeden kocaman 2 dükkanlık yer kaplıyo zaten görürsün... iguana falan alacaksan alma ben herşeyiyle satıyorum...

img

atakan1406

ÖZEL MESAJ