Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kapluşumun karşılıksız aşkı :(

Benim iki tane su kapluşum var biri dişi biri erkek.Nohut (erkek olan) cinsel organını yeni yeni çıkarmaya başladı ve Mercimek`e (dişi olan) büyük bir sevgi besliyor :) iletişime geçmeye çalışıyo hep dibinde geziyo ama bizim kız hiç yüz vermiyo hatta nohut ellerini titrettiğinde mercimek nohutun ellerini ısırıyo itiyo.Nohut için çok üzülüyorum sizce yapabileceğim bişey var mı?

img

dry

14 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:)))) Ne yazıkki yok dry. Dişi olanlar erkek kapluşlara göre, yaklaşık 6ay-1 yil geç cinsel olgunluğa erişiyor. o nedenle hırçın ve saldırgan oluyorlar. Erkek kapluşuna zarar verme olasılığı çok yüksek. Anacak erkek için üzülebilirsin o kadar. :))

img

marti

14 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tüh yaaa !! Zavallı Nohnohum benim :( Verdiğin bilgi için teşekkür ederim marti en az altı ay bekliyim bakalım neler olucak :)

img

dry

ÖZEL MESAJ

aslında bir sorunum daha var erkek kapluşumla ilgili.karides kurusundan ve balıktan başka birşey yemiyor.hiçbirşeyi ağzına sokmuyor.besin çubuklarını görünce kafasını çeviriyor.aç bırakmak da istemiyorum kıyamıyorum.Sizce ne yapabilirim fazla protein alıp hastalanmasını da istemiyorum.Nasıl bir yol izleyebilirim bu durumda ?

img

dry

ÖZEL MESAJ