Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

GÜZEL SAKA - MALİNUA - BÜLBÜL SESİ ARAYANLARA HEDİYE

TANELİ ÖTÜMÜ KALİTELİ SAKA SESİNİ ARAYAN ARKADASLARA CD VERİLECEKTİR 2007 DÜNYA ŞAMPİYONU MALİNUA SES CD Sİ MALİNUA DERS CD Sİ ARAYAN ARKADAŞLARA VERİLECEKTİR BİLİNDİĞİ GİBİ BÜLBÜLLÜ KANARYA YETİŞTRMEK COK ZORDUR KUŞUN ADAM GİBİ BOZUKSUZ ÖTEBİLMESİ İÇİN KANARYA GIRTLAK YAPISINA UYGUN USTALAR TARAFINDAN SEÇİLMİŞ NAĞMELER BİR ARAYA GETİRİLEREK BİR CD ORATAYA KONULMUŞTUR ... BÜLBÜL ÇALIŞAN HERKES ŞUNU BİLİRKİ KUŞU BULURSUNUZ AMA SESİ BULAMAZSANIZ KİMSE İYİ KASETİNİ VERMEZ AMA BEN ONUDA VERCEM İSTEDİĞİNİZİ USTAYA GÖTÜRÜN DİNLETİN KASET TÜRKİYENİN ÖNDE GELEN USTALARININ KASETİDİR ARKADASLAR BEN CD LERİ KENDİ BİLGİSAYARIMDA ÇOĞALTIRIM HANGİ SES CD SİNİ İSTİYORSANIZ SÖLEMENİZ YETERLİ TELEFON NUMARANIZI VE ADRESİNİZİ YAZARSANIZ KARGO İLE SİZE CD LERİ GÖNDERRİM İNŞ YARDIMCI OLABİLİYORUMDUR ... KESİNLİKLE ÜCRET ALMIYORUM SADECE KARGO PARASINI KENDİNİZ ÖDERSİNİZ ODA 3-4 TL BİŞEYDİR EMRE EROL 0554 837 50 73 SAYGILAR..

selam saka cdnizden 1 adet rica edebilirmiyim.. mümkünmü..? karşı ödemeli olarak kargoya verirsiniz..

img

seralşahin

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isterseniz adresinizi [email protected] adresine mail atın ben size hem kargoyu yönlendireyim hemde ufak bir hediye göndereyim..

img

seralşahin

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kingmajör arkadaşım bana saka sesi cd sini gönderirsen çok sevinirim bu paylaşımın ve eli açık lılığını taktir ve tebrik ederim herkesin sizin gibi paylaşımcı olması dilegi ile 536 438 9729 avsallar kasabası ptt şubesi,alanya antalya ARKIN AYDIN

img

nikra

13 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre cd bende isterim saka cd si biliyorsun sekiz tane melez var bugün dükkana getirdim internettekiler hızlı ve karışık ötmekte

img

orhan_34

14 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm anlamadım şimdi bu cd` saka sesımı var kanarya sesımı var yoksa bülbülmü anlayamadım neyse ben yetıstıremesemde sesıyle avunurum [email protected] umarım benımde keklıklerım yumurtlardabende yenı beslıyenlere yumurta hedıye ederım gorusmek uzere

img

34_golge

13 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın 34_golge bu sesler ayrı ayrı hangi sesi isterseniz onu gönderebilirim CD YE İHTİYACI OLAN ARKADASLARIN ADRES VE ULAŞABİLECEĞİMİZ BİR TELEFON BIRAKMASI YETERLEDİR

pardon yanlıs anladım saka malına ve bülbül ala bılırmıyım yurt iç kargo bahçeli evler kocasinan şubesınden ala bılırım

img

34_golge

ÖZEL MESAJ

saol kardes bırder sızle dıyaloga gecmıs nevsehırın neresındensınız ben derınkuyuluyum

img

34_golge

ÖZEL MESAJ

BEN MERKEZDENİM ABİ SEVİNDİM HEMŞERİ OLMAMIZA PAZARTESİ GÜNÜ CD LERİNİ KARGOYA VERCEM İNŞ ABİ SAYGILAR..