Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kara Kaplumbağası aldım Ama Hiç Su içmiyor Neden

Su içmemesini anlıyamadım Birde ben Dolap gözümü Teraryum Yapıcam ne ler koymam Gerektini sölermisiniz içine birde şu su olayını çözümlersek iyi olucak 3.sü bana kaplumbağayı bir veteriner verdi yoldan geçerken ama nerden Aldını soramadım heycandan eğer İzmir Kara Kaplumbağası satan yerde biliyosanız çok iyi olcak

img

newdonis

13 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

oncelıkle karakaplumbagasını evde bakıcaksan cok zor şimdiden cok cok kolay gelsınn bıldık ım kadarıyla sana yardım etmeye calıscam sımdı öncelıkle bendede 2 yıldır 2 adet karakaplumbagası var ve henuz su içtıklerını gormedım ama 24 saat suları onlerınde su işinı yedıklerı besınlerden karsılıyorlar ve sunu unutma karakaplumbagası nesıllerı tukenme gosteren hayvanlar arasında olduk u için satısı yasaktır yıyecek olarak ise karpuz marul salatak vermenı tavsıye ederım ve boyu nekadar ayrıca sunu unutma bende cok sevıyom ama 2dez avantajı var 1 KISIN 6AY UYUDUKLARI ICIN ONLARDAN AYRISIN 2 IDRAR LARI COK BUYUK :)) benım kıler tamamıyle doğada olduk u için fazla goze batmıyor ve 26 cm buyukluk undeler benden farklı cokk daha bılgılı arklar yanlısım varsa uyarsın tşklerr

img

53gfb

14 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ