Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

muhabbetle takas kanaryalar

selamlar muhabbet üretimine geçeceğim için 4 adet erkek 6 adet dişi kanaryamı ve 6 edet herbiri en az 2 senelik sakalarımı bir takım flurya ve gene bir takım saka saka çiftim muhabbet kuşu ile takas etmek istiyorum. telefon numaram 0542 767 34 81

img

emreelbasan

14 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar kanarya üretimini bırakacağım için kuşlarımı veriyorum erkekler 1 adet kırmızı opal erkek 2008 bilezikli 1 adet kırmızı roller erkek 2009 bilezikli 1 adet almozaik erkek 2010 ocak yavrusu bileziksiz 1 adet kırık iri pek susumayan erkek 2008 bileziksiz dişiler 1 adet kırmızı mozaik dişi 2009 bilezikli 1 adet sarı opal dişi 2009 bilezikli 3 adet gloster dişi 2009 bilezikli 1 adet kırık iri dişi 2008 bileziksiz 1 adet kırık dişi 2009 bileziksiz (saka eşi) saka (doğa kuşları bileziksizdir.) elimde 2 ile 4 senelik erkek gagaları silik tırnakları beyaz en az 14-16 cm boylu parlak sakalarda mevcut. 1 takım 2 senelik saka şu an yuva ile oynuyolar 1 takım 3 senelik flurya yuvayı örüp bozuyolar 1 adet 4 senelik dağ ispinozu ve tüm ekipmanlar üretim için ne gerekliyse satışa çıkarttım fiyat görüşülür.. ciddi alıcılar arasın lütfen ve saçma sapan teklifler vermeyin. muhabbetle takas düşünülebilir. kuşları yerinde görmenizde fayda var saygı ve sevgilerimle...

img

emreelbasan

14 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Elimde tek erkek damızlık ve muhabbet ekipmanları mevcut.. 2 Adet 4 tk beslemelik ön tel var.. Dahja önce muhabbet üretiyordum bıraktım erkek kızgın ve daha önce yavru vermiştir..

img

arifhaslak

15 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Msn : [email protected]

img

arifhaslak

15 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ