Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Temel Eğitimi tamamlanmış 11 aylık Pincher

Temel eğitimleri tamamlanmış, tüm aşıları yapılmış kızımıza bir yuva arıyoruzz...:(

img

tugyanmelin

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm muğlada oturuyorum köpeğinizle ilgileniyorum burada çok mutlu olacak emin olun mailim [email protected] msn adresim [email protected]

img

kizimdost

18 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende uzun zamandır pincher almak istiyordum eğer istanbuldaysanız görüşebiliriz. [email protected]

img

trypanasomagambianse

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

10 yıl pincher besledim fakat geçen sene kaybettim... şimdi tekrar bir pincher almak istiyorum. mail adresim : [email protected]

img

darcy

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm öncelikle tecrübeli olduğumu söylemek isterim denizlideyim eğer köpeğin dışarıya karşı uyumlu bi köpekse ben sahiplenmek isterim 05055650922 [email protected] da konuşalım istersen dişi olması çok iyi benim için

img

enesarslanoglu

19 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğinizi eğer vermediyseniz ona sahip olmak istiyorum..lütfen cevabınızı en yakın zamanda yazınnnn,en iyi şartlarda bakılıcak emin olabilirsiniz [email protected]

img

bimbambom

18 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar, Hobi bahçeme böyle bir küçük köpek arıyorum.Bahçemde ördek,kaz,sülün,tavus kuşu ve süs tavuklarım var.Aralarında küçük bir köpek güzel olur. Olumlu - olumsuz cevabınız lütfen. Teşekkürler Sait Işık 0532-7928605

img

saitisik

18 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben İstanbul''da yaşayan bir öğretmenim. Geniş bahçeli müstakil bir evim var ve Pincher arıyorum özellikle. Eğer köpeğinizi bana verirseniz ona gözüm gibi bakarım. Gerçekten çok istiyorum lütfen mesajımı yanıtsız bırakmayın. Merakla bekliyorum... [email protected]''dan bana ulaşabilirsiniz.Saygılarımla...

img

ilhandemir

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım halen ufaklık elinizde ise bende sahiplenmek isterim

img

mumahtuz

20 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

-------------------------------------------------------------------------------- canımız kadar çok sevdigimiz cooker imiz şebnem,i 2 ay önce 10 yaşında kaybettik eşim ve ben çok açı çektigimiz için birdaha köpek almamaya karar vermiştik ki onlarsız yaşamak bize artık çok uzaktı bu yüzden çocuksuz evimizin çocugu olacak bir dost arıyoruz takdir edersinizki evlat parayla alınmaz ancak geçmiş masraflarını paylaşabiliriz ankarada yakınınız var ise yaşayacagı yeri ğörebir [email protected] 05337628709

img

bacom

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ