Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

MÜKEMMEL GÜZELLİKTE 4 YAVRU

Şu an 2 aylık oldular ve sahiplerini bekliyolar..Hepsi birbirinden güzel bu yavrulara sahip olmaksa çok kolay..Geliceksiniz,alıcaksınız ve gideceksiniz..Isteyenlere evlere servis yapılır(bu şaka tabi)...Şaka bi yana gerçekten ilgileniyosanız lütfen bana ulaşın,görüşelim,anlaşalım..Yavrucukları sevindirelim ... Sinan 05322715869/02125677215

img

maestro

18 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM SİNAN BEY BEN KEDİLERİNİZLE İLGİLENİYORUM BEN ERKEK OLMASINI TERCİH EDERDİM AMA TELEFON AÇIP SORDUM SANIRIM İKİ TANE DİŞİ KALMIŞ BİZDE BUNLARIN FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İSTİYORUZ SAKINCASI YOKSA GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM

img

chıstına

18 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,eve geldiğimde aradığınızı söylediler..Bugün Maltepe den bir hanım iki kedimi birden aldı..Resmini görmeden hemde..Şu an elimizde iki dişi kaldı..Bana kalırsa eğer evde bakıcaksanız dişi kediler daha uyumlu ve sakin olurlar.Erkek kedilerin çiftleşme dönemlerinde siğme olayları(koku bırakma)ve hırçınlık olur ama dişilerde olmaz bu..Bizim yavrular bahçedeler hep,ve annelerinin yanından ayrılmadılar hiç..Yani evde bakmaya çok müsaitler..Tuvaletlerini kuma yapıyolar bahçede bi yerde..Eğer bir telefon bıraksaydınız sizi arıycaktım ve yavruları getirip göstericektim..Eğer hala ilgileniyosanız bana 0532 2715869 dan direk ulaşın lütfen ..Eğer cidden kedi bakmak istiyosanız dişi erkek olması önemli değil,sizin kediye ısınmanız ,sevmeniz ,bir bağ kurmanız önemli..Eminim çok seviceksiniz ..Çünki hakikaten çok şeker yavrular..Görüşmek üzere..

img

maestro

ÖZEL MESAJ

ERKEK KEDİ İSTİYODUNUZ DİMİ?TESADÜF BUYA KOMŞUMUZA VERDİĞİM ERKEK KEDİYİ GERİ GETİRMEYİ DÜŞÜNÜYOLARMIŞ..ASLINDA TEK BAŞINA YAŞAYAN BİR GENÇ OLDUĞU İÇİN İLGİLENEMDİ HAYVANLA..BAKABİLECEK BİRİLERİ ALSIN ABİ DEDİ BANA..HALA DÜŞÜNÜYORSANIZ ÇOK TATLI BİR TEKİR KEDİ O...TELEFONUM MEVCUT ZATEN ...BYE

img

maestro

ÖZEL MESAJ