Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

ANKARA KUŞ PAZARI

İskitlerdeki kuş pazarı şikayetler ve düzensizliği nedeni ile belediye tarafından kapatılmıştır, KENDİ CABAMIZLA izin aldığımız RESMİ KUŞ PAZARI AŞAĞIDAKİ ADRESTE DEVAM EDECEKTİR, tüm kuş severleri bekliyoruz pazar günleri, ayrıca pazarın içerisinde kiralık boş kümeslerimiz vardır, güvenilirliği olup referns verebilecek arkdşlara pazar içerisindeki üretim hanelerden kiralayabilriz. ( fiyatlar uygundur ) Pazar yenimahalle belediyesi desteği ile açılacaktır bilgilerinize. her türlü bilgi için çekinmeden arayabilrsiniz. Yücel : 0 555 280 25 73 pazar adresi : VATAN CADDESİ NO : 133 AŞAĞI YAHYALAR ( EVCİL HAYVAN PARKI ). ONKOLOJİ HASTANESİNE YAKIN.

img

yuceltoglu

15 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iskitlerdeki pazarı kim şikayet etti acaba.kimseyi rahatsız edecek yerde degildi ki kimse rahatsız edilmedi.gayette düzenliydi.eski pazar yeniden kurulacak bu yeni pazarada giden gitsin.eski gerçek pazar çevik kuvvet arkası iskitler.tüm kuşseverleri bekliyoruz.

img

ventum35

16 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

orası satılması üretilmesi yasak kuşların sürekli satışı yapıldığı için kapatıldı, ayrıca birçok kez uyarı yapıldı altındağ belediyesi tarafından ama kimse umursamadı ve sonunda kapatıldı. gayri resmi tezgah açacak kişiler tabiki iskitklere gidebilir, biz yasal ve tüm kurallara uygun ayrıca kimsenin kapatamayacağı şekilde bir yer yaptık,güzel bir ortamda tezgah açmak isteyenler için valilik ve belediyelerden izin aldık.

img

yuceltoglu

ÖZEL MESAJ

:)) bak güzel kardeşim bu yazdıgın site var ya bu sitede satılması üretilmesi yasak kuşların satışını yapıyor ilanını veriyor.ankarada herkes bilir ulus kuşçularında o kuşlardan zibil gibi satılıyor vergi levhası olan dükkanlarda üstelik.kör mü belediyeciler o zaman.satışı yasak kuş satılıyorsa cezasıda vardır illaki kesersin cezasını satanın.senin derdin oradan kümes kiralatmak herkes farkında.şunu söyleyeyim amatör 1-2çift yapar evinde besler profesyonel adamda yarışmalık seviyedeki kuşlarını orada beslemez.kümes patlatılır,hasetlikten kuşlara gaz sıkılıp öldürülür falan filan bisürü versiyon nelerini gördük biz.o nedenle senin işin olmaz.bizde gerçek kuş pazarını kuracagız eski gününde ve yerinde olacak.senide bekleriz.

img

ventum35

ÖZEL MESAJ

ventum kardeş bende besliyorum saka, neyin nerde satıldığını neyin nekadar yasak neyin legal neyin illegal olduğunu iyi biliyorum,doğru amacım kümes kiralatmak inkar mı ettim? burada herkesin amacı ticari, ticaret yapıp emeğin karşlığı verilmesi diye birşey var, sen o pazara geliyorsun bende her hafta oradayım, bırak hizmeti resmen katliyam oluyo o pazarda, millet üst üste saka getiriyor, kaç kişi var sırf o pazarda saka satmak için kapan kuran bunuda biliyorsundur. kümes patlatmaya gelince patlatmak isteyen gelsin bizim oraya açıkça davet ediyorum onu yapacak delikanlıyı, 24 saat gece bekçisi ve üç tane kangal var. pırıl pırıl mekanımız var, patlayacak kümes evdede patlar fizandada patlar kafaya koyulduysa kafaya silah dayanır yine alınır bunuda sen iyi bilirsin. pazarı biz şikayet ettikte kapattırdık gibi bi ima vardı ona ses etmedim bir önceki yazında madem yazmışken onuda açıklığa kavuştıralım,uzaktan yakından alakamız yok şikayetle, gammazla işimiz olmaz ihtiyacımızda yok açıkçası . tabiki pazar devam ederse orayada gelmeye devam edeceğimi pazarın sahibi gibi gel bekleriz demende ilginç , pazar işte halka açık. daha fazla yazmak istemiyorum üstte numram var ara bi arada konuşalım anlaşırız eminim. saygılar.

img

yuceltoglu

ÖZEL MESAJ

anlaşırız eminim.bizler neyin ne olugunu bilenleriz kardeşim.o ima varsa seninde orada illegal bişeyler varmış imandan dolayıdır.gerekirse bende kiralarım kümesinden mesele bir tarafı kötüleyip bir tarafı yermek olmasın.efe öztürk başkent kanarya 139 numaram 5325184315.katliam yapanları sende biliyorsundur ben biliyorum ama o pazarda güçlü bir dostluk muhabbet var.kötüleyip kendi pazarını yönlendirmene sitemimiz.gel çayımızı içip sohbetimizi edelim.geliyorum diyorsan zaten simayen birbirimizi tanıyoruzdur.bizde senin mekanına geliriz.belki daha fazla haz alırız ama sende resmi kuş pazarı burda diye haykırırsan yıllardır bu pazara gelen dostların tepkisini çekersin.sen kibar insansın seninle herşekilde anlaşırız yanlış anlaşılma yoktur artık.bendende sana saygılar.

img

ventum35

ÖZEL MESAJ

herzaman beklerim, hatta kesin gel ki tanışalım yerimize, ben artık çok ayrılamıyorum tüm kuşlarımı oraya taşıdım. iskitler pazarından bir kaç kişi geldi tanıştık. adını hatırlayamadım ama trt de çalışan bi abi var yemci muharemin yanında duruyor, ona beni sorabilrsin art niyetli birisi değilim değiliz, muharremede sorabilrsin. şahsen senlede tanıştığımza eminim. görsen senmiydin dersin kesin. görüşmek üzere ..

img

yuceltoglu

ÖZEL MESAJ

öncelikle merhabalar sayın yuceltoglu yahyalardaki kuş pazarına hint bülbülleri geliyormu acaba göliyorsa sizden

img

nikra

13 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

<şldakgladgökdflögdflkkk,hkfdhşlk,şhlfgmhsfkzohng<şobha,eınpazlkfgnbhi

img

nikra

13 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb başkan ben murat iskitlerde oturuyorum  kızılayda çalışıyorum kaç gündür iskitlerde pazar veya mezet arıyorum bulamıyom belli ki sende güvercin besliyorsun yardımcı olurmusun yada satılık kuşların varmı

yuceltoglu yazdı :
orası satılması üretilmesi yasak kuşların sürekli satışı yapıldığı için kapatıldı, ayrıca birçok kez uyarı yapıldı altındağ belediyesi tarafından ama kimse umursamadı ve sonunda kapatıldı. gayri resmi tezgah açacak kişiler tabiki iskitklere gidebilir, biz yasal ve tüm kurallara uygun ayrıca kimsenin kapatamayacağı şekilde bir yer yaptık,güzel bir ortamda tezgah açmak isteyenler için valilik ve belediyelerden izin aldık.

img

Guest25119

7 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ