Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

BEYAZ KIRMIZI GÖZLÜ TAVŞANLAR

slm arkadaşlar bana damızlık veya yavru lekesiz sütbeyaz kırmızı gözlü tavşanlar lazım. gözler kızmızı olmasada olur gönderbileceğiniz damızlık ve yavru fiyatlarını yazarsanız fiyatına göre 20-30 tane almayı düşünüyorum ve urfayadayım saygılarımla yardımlarınız için şimdiden tşk ler.

img

mcd

14 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üretim yapacağım arıyorum.

img

mcd

14 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler, bende 8 yavru 4 anaç damızlık (2 erkek,2 dişi) var. içlerinde süt beyaz,kahverengi, panda,kırmızı göz var. gönderme imkanım yok. istanbul`dan tanıdık biri varsa ona teslim edebilirim. Ne de olsa canlı, o kadar yola katlanabilirlermi? Riskli. Yavrular 15, anaçlar tane 45 telefonum 0535 212 50 10 istanbul

img

balkes

14 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fotolarını atarsanız sevinirim [email protected] bekliyorum fotolarını ama detaylı olsun fotolar ve gerçek göndereceğiniz hayvanların fotosu olsun. mümkünse.

img

mcd

14 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fotoğrafları e-mail adresinize gönderdim

img

balkes

ÖZEL MESAJ

üstat kusura bakma benim adresim açılmıyor yani [email protected] adlı adresim açılmıyor msn çalışıyor diğer adreslerim açılıyor ama bu adresim açılmıyor ne alemse çalındımı ne olduysa size zahmet fotoları [email protected] adlı adrese gönderirseniz sevinirim ve bana süt beyaz yavru yada damızlık lazım ben kafes kuşlarıda besliyorum ben türkiyenin her bir yanına otobüse vererek gönderiyorum sizde otobüse verebilirseniz eğer anlaşıp alırsam ulaşımı o şekilde yaparız olmazmı bekliyorum [email protected]

img

mcd

14 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kusura bakma kargoya veremem.istanbul içi elden teslim olabilir sadece.maillerde bir problem olabilir bende çok zor açıyorum. az sonra tekrar denersiniz. iyi günler saygılar

img

balkes

ÖZEL MESAJ

benimde ordan aldırma şansım yok gibi tşk ler kalsın o zaman.

img

mcd

14 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adana`da 3 tane var. Kolombiya tavşanı. Suriye`den geldi. 1 erkek 2 dişi. Anaç. Toptan 100 TL 537 6802756