Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Tavşanın Banyo Yapması İle İlgii ÖNEMLİ BİR SORU `myhollandlop`Ve Diğerleri Bakarsanız Sevinirim!

Arkadaşlar Tavşan Yıkanmaz Diyorsuuz.Ama Niye? ŞOK OLACAĞI İÇİN Mİ? Yoksa TÜYLERİ KURUMADIĞI İÇİN Mİ? Hangisi? Yoksa Başka Birşey mi? Bazıları Hep Yıkadığını Ve Birşey Olmadığını Söylüyor.Onlarınkine Nasıl Birşey Olmuyor? Ve Tavşanın Ayakları falan Çok Kirli.Bende Özel Şampuanı Var Ama Ayağına sürmüyorum.Kirlilikten Hasta olcak diye korkuyorum.nasıl temizlerim? Teşekkürler...

img

icarly

13 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler, uzmantv.com adresinden tavşanlar hakkında birçok bilgiyi veteriner hekimlerden öğrenebilirsiniz. Faydalı olacağına inanıyorum. Aşağdaki linki kopyalayabilir veya uzmantv.com adresinden tavşan yazarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı ve bol evcilli günler dilerim. http://www.uzmantv.com/tavsanimizi-yikayabilir-miyiz Saygılar

img

balkes

14 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkür Ederim ``BALKES`` Benim için Çok Yararlı Oldu. Saygılarımla...

img

icarly

ÖZEL MESAJ

Ne kadar yardımcı olur bilmem ama benim tavşanım gayet uysal karşılıyor bebekliğinden beri yıkıyorum şuanda 2.5 yaşında. Gayet sağlıklı ve sanırım hamile :) uzun bir kovaya kafası dışarı cıkmayacak şekilde su dolduruyorum. Birazda vücud jeli koyuyorum. Köpürtüyorum. Yumuşak birşey ile yavaş yavaş ovuyorum. Suyu ılık yapıyorum. Yaza göre biraz daha soğuk ile ılık arası. Tavşana iyi geliyor galiba kacmıyor bile :)

img

l62l

13 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

``l62l`` Teşekkürler!! Benim okuduguma göre kulagına su kacarsa mantar olurmuş.bilmiyorum ama seninki iyiymiş.Keşke benimkide uysal olsa kac ay oldu hala beni ısırıp tırmalıo:`(

img

icarly

ÖZEL MESAJ

KaFası dışarı cıkmayacak şekilde demişim. Çıkacak şekilde olması lazım :)

img

l62l

13 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ