Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz Chihuahua

Yurtdışına gideceğimizden dolayı 2, 5 yasinda yetiskin chihuahua disi ACİL yeni bir yuva arıyoruz..Adı Shira. Ev disiplinli egitimli..Asilari tam..Engin Kelemence ..Bursa..0545 535 9911

img

pets4u

16 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben köpeğinize talibim.en iyi şartlarda bakacağıma emin olabilirsiniz.görüşme fırsatımız olursa bütün gereksinimlerini gidip sizinle birlikte petshoptan veya benzeri satış merkezlerinden alabiliriz.(en azından nasıl değer verdiğimi bir nebze anlayabilirsiniz). Hemen irtibat kurarsanız sevinirm. msn : [email protected] tel : 0506 390 17 05

img

always26

13 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bende chihuahua nıza talibim benimde pincherim var sevgiyle büyüdü istedigim ona arkadastı eger vermediyseniz almayı çok isterim. size butun bilgilerimi veririm nasıl bakıldıgınıda görürsünüz tşkler

img

destiny1907

13 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kopegimiz duruyor arayıp gorusme yapabiliriz,0545 535 99 11 nolu telefondan ulasabılırsınız

img

pets4u

16 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba chihuahua talibim eger hala verilmediyse daha önce beslediğim için biliyorum nasıl bakılacagını ki hayvanları çok seviyorum çok iyi bi şekilde bakılacagına emin olabilirsiniz [email protected] bana bu adresten ulaşırsanız sevinirim..

img

armes985

14 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar. 12 yaşındaki kızım ufak cins köpeklere çıldırıyor.Bir baba ve hayvan sever olarak evimizde ailemizin bir bireyi olacak minik cins bir köpek arayışına girdim.Ama takdir edersiniz ki bu tarz bir dostu eve almak bir hayli külfetli. Sizin ufaklığa sevgisini verebilecek bir aile aradığınızın ilanını görünce çok mutlu olduk.Eğer mümkün olursa sizin ufaklığa talibiz. Eğer köpeğinizi sahiplendirmediyseniz ve bize vermeyi düşünürseniz bilin ki köpeğinize en güzel şekilde bakacağız. Evimizde şuan beslediğimiz bir tane sultan papağanımız ve japon balığımız var.Ufaklığı bize vermeği düşünürseniz beni ve ailemi çok mutlu edersiniz.Bize [email protected] adresinden dönebilirsiniz. Sevgi ve saygılarımızla Not :Ufaklığın fotoları var ise e-mail adresime yollayabilirseniz çok sevinirim.

img

bodrum98

15 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankarada oturuyorum bende bu cins bir köpek arıyordum 05058409347 numaralı hattan bana ulaşırsanız sevinirim

img

darkland13

13 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler ben bu cins köpek arıyordum uzun zamandır, eğer sizin için de uygunsa ben sahiplenmek istiyorum, eğer hala birine vermediyseniz cevap yazarsanız ben telefonla size ulaşırım, şimdiden teşekkürler.

img

enonu

12 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpek verilmedyse eğer bn talibim

img

orhan1

8 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ