Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

bec - 2.sayfa

arkadaşlar bec tavuğunun horozu tavuğu nasıl belli oluyor acaba

img

muratali54

13 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen öyle diyorsan ne diyeyim doğrudur bunun icin polomiğe mi girecem eşleşme anıyla ayırt edebileceksen yandık o zaman :) koca yılda bir kere gördüm onuda o an nasıl ayırt edeceksek artık :) selamlar

img

zibritçi

14 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yok abicim k.bakma sizinle polemiğe girmek gibi bir niyetim yok zaten girecek kadar bilgimde yok. ben ziraat müh./zooteknistim sadece bildiğim kadarıyla yazdım zaten bilimse olarak diyede belirttim. selamlar saygılar... yanlış anladı isen özür dilerim ama işte klavye dilinin kötülüğü bu.

img

pitbull_ata

15 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aman birader dert etme öyle seyleri farkındaysan yanlış anlasılmasın diye :) ( tebessüm diyorlar ) yazdım yanlış anlaşılma yok sadece bildiklerimizi paylasıyoruz selamlar

img

zibritçi

14 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aslında çözüm çok basit Okan abi senin yumurtlayanlarla yumurtlamayanların seslerini dinleyip bize bildirirsen kesinleşmiş olur. Sende hem erkek hem dişi olduğu kesin çünkü yumurtalarından aldığım yavrularım 2 aylık olacaklar az kaldı.

img

sadobey

13 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

herkese teşekkürler arkadaşlar benimkiler 5 yada 6 aylık oldular ikisininde ötüşü aynı çift ses çıkarıyolar ozaman ikiside dişi demektir ufak ikitane daha var inş onların biri erkek çıkar marta kadarda onlar yetşirler heralde horozsuz kalmam

img

muratali54

13 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaşlar benim bir tane beç tavuğun var ve diğer tavuklardan var beç TAVUĞU ortalama kaç aylıkken yumurtlar bir sorum daha var köy horozlarıyla bir çiftleşme olurmu sadece beç horozumu gerekli...

img

Serkan05

6 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaşlar benim bir tane beç tavuğun var ve diğer tavuklardan var beç TAVUĞU ortalama kaç aylıkken yumurtlar bir sorum daha var köy horozlarıyla bir çiftleşme olurmu sadece beç horozumu gerekli...

img

Serkan05

ÖZEL MESAJ

img

Serkan05

ÖZEL MESAJ