Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavşanım neden öldü?

2 hafta önce minicik bir yavru tavşan aldım her şey normaldi ama geçen akşam yerdeki bir ölü böcegi yedi sabah oldugunda gözleri mosmor görünüyordu birden halsizleşti ve can çekişmeye başladı ve sonunda öldü acaba yediği böcekten dolayımı yani zehirlendimi yoksa başka birşey yüzündenmidir?

img

xue

13 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Geçmiş Olsun... Birçok Nedeni Olabilir.1. si böcegi niye yedi ve ne böcegini yedi ! Baktıgın Yer Hijyenik mi vb... gibi Soruların cevaplarını yazarsan yardımcı olabiliriz!

img

icarly

13 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ne böcegi oldugunu bilmiyorum balkonda otururken böcegi yerde görüp öldürdüm sonra böcegi alıp atıcaktım bi baktım böcek yok benim tavşanın agzı oynuyordu yediğini anladım niye yediğini bilmiyorum

img

xue

ÖZEL MESAJ

tavşanın aç mıydı da yedi ? Ama Onlar Tuvaletlerini yediikleri için azı oynuo olabilir.Başka nedenden dde ölmüş olabilir!

img

icarly

ÖZEL MESAJ

2 hafta önce minicik bir yavru tavşan aldım DEMİŞSİN !!! ÇOK YANLIŞ KÜÇÜK YAVRU TAVŞANLAR DAHA ANNE SÜTLERİ BİTMEDEN PET SHOPLARA GETİRİLİYOR.O YÜZDEN SENİNKİ ÖLMÜŞ OLABİLİR! YAVRU OLANLAR DİRENÇSİZ OLUYORLAR.CÜNKÜ ANNE SÜTÜNDEKİ ANTİKORLARI TAM ALAMIORLAR! BİRDAHA ALIRSAN YAVRU ALMA.ORA BOY AL!

img

icarly

ÖZEL MESAJ

peki teşekkürler

img

xue

ÖZEL MESAJ

tavsanın besin yüzünden, zehirlenme yüzünden, darbeden veya üşütmeden dolayı ölmüs olabilir. görmediğimiz için net bisey sööleyemeyiz...

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ