Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Ankara`da gelin arıyorum,ama nasıl...

Sadece evdeki kedimi değil sokaktaki canları da düşünen ve seven, elimden geldiğince onlara yuva bulmaya gayret eden bir hayvanseverim.Çok yakında da işaretlemelerinden bıktığım için 14 aylık oğlum Asil`i kısırlaştıracağım.Sokaktaki evsiz yavru populasyonuna çok üzülmeme karşın Asil`in de bir kez olsun çiftleşmeden kısırlaştırılmasına gönlüm razı olmadı.Bu yüzden kısa zamanda benimle irtibata geçebilecek bir gelin adayına ihtiyacım var,ama nasıl: *kesinlikle ticari amaçla dişisini damızlık olarak görenler mail atmasınlar kalayı basarım! *sevgili gelinimin aşıları ve iç-dış parazit uygulamaları tamam olacak,Asil`in herhangi bir eksiği yok,karnelerimizi karşılaştırabiliriz.Ayrıca Asil evde bakılıyor. *yavrular için mutlaka yuva bulacağız,bunda dişinin sahibi ile her zaman irtibat halinde olabilmek isterim,sırra kadem basmak yok.. *tekrarlıyorum yavrular satılmayacak,ancak sokak hayvanlarını sahiplendirme tecrübelerim gösterdi ki türk erkeklerindeki sarışın kadın takıntısı gibi insanlarımızda bir kedim şöyle beyaz olsun böyle mavi gözlü olsun takıntısı var,o yüzden bembeyaz olan kedimi mümkünse yine beyaz bir dişiyle çiftleştirmek isterim.böylece en azından beyaz olan yavruların talihini garantilemiş oluruz.ne yazıkki onlar daha kolay yuva buluyor. *dişinin sahibi sahip çıkmazsa yavrular bende kalabilir,ben bir şekilde onlara yuva bulur yahut bütcem elverdiği sürece bakarım.bakamazsam da güvende olacakları bir yere (ailemin evine) götürürüm. *yavruları sahiplenenlerle de irtibat halinde olmak isterim.gizliden gizliye ticari bir ilişkinin malzemesi olmalarına göz yumamam. **bu koşulları okuyup da "hah,ben de dişimi kısırlaştıracaktım ama bir defalık anneliği tatsın istiyordum,yavruları satmakta falan gözüm yok,her türlü sorumluluk alırım" diyen bir hayvanseverseniz lütfen bana mail atın.aksi halde zahmet etmemenizi öneririm.resimlerimiz burada: http://www.facebook.com/album.php?aid=126314&id=526698475&l=23ee9db7dc mail adresim [email protected],lütfen kedinizin resmini de ekleyin.saygılar.

img

asilac

13 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ