Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

Hint Bülbüllerim

Merhaba yaklaşık 1 hafta önce bir çift Hint bülübülü yani zebra ispinozu aldım. Son günlerde dişi kuşun erkekten kaçtığını gördüm.Birbirlerini kaşıyorlar. Geceleri hasır yuvalarında kalıyorlar(ikiside aynı yuvada).Bana daha çok çiftleşme belirtileri gibi geldi birde size sorıyım dedim. Yardımjcı olursanız sevinirim. Birde bizim burdaki internet kafede de bu kuşlardan var fakat benimkilerin zıttına hiç ötmüyorlar. Benim kuşlarım ise sabah 7 den akşam 6 ya kadar susmuyor :S.nedeni ne olabilir.

img

ilkaybjk

13 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cevap yazdıgınız için cok teşekkür ederim Kuşlarım yumurtladı :D

img

ilkaybjk

13 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar.2 adet hint bülbülü aldım yalnız hangisi erkek hangisi dişi bilemiyorum nerden anlayabilirim cevaplandırısanız sevinirim.çünkü dişi kuş yoksa yeni dişi kuş alacagım erkek yoksa erkek alacağım.

ilkaybjk yazdı :
Merhaba yaklaşık 1 hafta önce bir çift Hint bülübülü yani zebra ispinozu aldım. Son günlerde dişi kuşun erkekten kaçtığını gördüm.Birbirlerini kaşıyorlar. Geceleri hasır yuvalarında kalıyorlar(ikiside aynı yuvada).Bana daha çok çiftleşme belirtileri gibi geldi birde size sorıyım dedim. Yardımjcı olursanız sevinirim. Birde bizim burdaki internet kafede de bu kuşlardan var fakat benimkilerin zıttına hiç ötmüyorlar. Benim kuşlarım ise sabah 7 den akşam 6 ya kadar susmuyor :S.nedeni ne olabilir.

img

zevklirezalet

10 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ