Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Afrika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

kral cıklet hakkında bılgı ltf!!!!!

yenı meragım kral cıkletler cok guzel renklerı var benım akvaryumda yunus ve sarı prenses var 1 erkek 3 dişi halınde. kral cıkletler bunlarla yasarmı bı sorun olusurmu. akvaryumumum 225 lt dır.

img

mamas

18 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam mamas,

Kral çiklit dediğin sarı imparatormu?Mücevher çiklitmi?Kral çiklit isimli Afrika çikliti yeni duyuyorum.Resmi varmı.Wink  Sevgiler.

img

deepfıshıng48

18 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben de duydum kral çikleti hatta bayağı büyüdüklerini ve güzel bir balık olduğunu duydumgördüm ama hatırlayamıyorum tam olarak ayrıca piyasada da fazla yok sanırım güzel bir balık diye anlatmıştı akvaryumcu ama dediğim gibi hatırlayamıyorum rengini belkide daha başka isimleride vardır amerikan olabilir neyse selamlar

img

fatih2405

18 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bu kral mevzuu beni şaşırttı, bana tesadüfen bir arkadaşımdan 5 adet yavru gelmişdi hepsi dişi çıkdı erkeğini merak ettim sanırım güzel renklidir diye ancak erkeğinide gördüm o kadar renk yok, ya sevgili akvaryumcu kardeşlerim bu balıklara verdikleri isimleri karıştıryolar yada başka bir durum var bendeki balığa uyan resim cheilochromis euchilus a ait akvaryumcuların kral dediği balık bu sizdeki nedir bilmiyorum remide bu linkde var http://malawi.vmoon.com.pl/wyswietl.asp?id=167

img

yalcinb

19 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KRAL CIKLETLER 40 CM YE KADAR BUYUYORLAR VE RENKLERI KOYU MAVI VE SIYAH WWW.AKVARYUM.COM DA VAR MALAWİ CİKLETİ SONDERECE GUZEL BI BALIK

img

mamas

18 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kral ciklitler afrika cikliti olarak bilinmezler arkadaşlar amerikan cikliti olarak bilinrler afrika ciklitleri bizde tutulmaz iş yerimden içeri sokmadım sokmamda ama kral ciklitler güzel balıklardır. mavi imparator yada mavi ahliye çok benzerler renkleri mavi üst yüzgeçkleri sarı beyazdır ok

img

mınık_shop

18 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar:

yaklaşık 1 senedir kral ciklit besliyorum. çok akıllı, uyumlu vede dayanıklı balıklar. bende 1 çift var ikiside çok hızlı ve kum canavarı. sanırım ikiside dişi. ama son günlerde bir  tanesi renklenmeye başladı. acaba erkekmi diye düşünmeye başladım? 

çok neşeli balıklar. tavsiye ederim. 

img

kalimero1

18 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KRAL

Buda resimleri

img

kalimero1

ÖZEL MESAJ

img

kalimero1

ÖZEL MESAJ

arkadaslar kral ciklit vardir..yeni girmemistir pazara uzun zamandir bulunur piyasada..bence cok hos baliklardir.. http://www.akvaryum.com/balik.asp?id=3&alt_kat=262 linkte gerekli bilgiler bulunmakta..sevgiler.

img

hekim_mert

18 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ