köpük
KÖPÜK
hande vaytas
şila
ŞİLA
basak coskun
Yazan Mesaj
İstanbul
Gönderilme Tarihi : 01.10.2010 23:26:21        Mesaj Id : 284177   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Merhaba, İstanbul ilinde anadolu yakası tercihen yavru kedi arıyorum. Deneyimim yok fakat çok istekliyim. Tercihim Shorthair .
Gönderilme Tarihi : 03.10.2010 20:57:30        Mesaj Id : 284178   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Merhaba, sağlıklı ve aşıları tamam olan British Short Hair kedimizin Scottish Fold cinsiyle eşleşmesinden doğan yavrularını satıyoruz.. Bebekler henüz 2 haftalık ve anneleri tarafından emziriliyorlar; büyüdüklerinde de sağlıklı kediler olabilmeleri için 1,5 ay daha annesinin yanında kalmasını istiyoruz. Böylece, tuvalet eğitimi de almış olacaklardır. Düşünürseniz mesaj atabilirsiniz.
Gönderilme Tarihi : 03.10.2010 21:23:55        Mesaj Id : 284179   Cevap ver    Bu mesajı bildir

lolisdeniz@gmail.com
Gönderilme Tarihi : 04.10.2010 18:24:56        Mesaj Id : 284180   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Vermek istediğim çok tatlı Calico (üç renkli) kız, bir de Tekir kız var. kurts_t@hotmail.com`a kısaca yazarsanız foto ve bilgi yollarım. Üsküdar`dayım. Başka alternatifler de söz konusu olabilir. (Bir tekir oğlan var, mır mır. Ya da Üsk. Yeni Cami bahçesinden istediğiniz renk, tip ve cinsiyette kedi getirebilirim; parazit+kist iğnesi+tuvaletini 3-4 günde hallettikten sonra).
Gönderilme Tarihi : 04.10.2010 18:35:54        Mesaj Id : 284181   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Yavru konusu için `tercihan` demişsiniz, yeni farkettim. Birlikte kesinlikle çok mutlu olacağınız 10,5 aylık bir `yaramaz tavşan`ım var. (Büyük ya da büyücek bir kedinin her türlü kişilik özelliği belirginleşmiştir, bilerek alırsınız, unutmayın). Alışması kesinlikle sorun olmayacaktır. Her üç kedi için 2-3 günlük deneme süresi de tanıyabilirim, yakınsanız gelip her üçünü de göredebilirsiniz. Tekir kız, ipek yumuşaklığında tüylere sahip (adı da Kadife zaten, 4,5 aylık). Calico 3,5 ay. Tel: 536 437 21 46.
Gönderilme Tarihi : 05.05.2012 17:22:29        Mesaj Id : 288579   Cevap ver    Bu mesajı bildir

çok tatlı yedi tane yavru kedim var 1 aylıklar. hepsi de renkli gözlü minik tekirler tuvalet eğitimi veriyorum. ilgilenirsen resimlerini atabilirim istediğini seçersin. avrupadayım ama anadolu yakasına getirebilirim senin için.

plastic_angel yazdı :
Merhaba, İstanbul ilinde anadolu yakası tercihen yavru kedi arıyorum. Deneyimim yok fakat çok istekliyim. Tercihim Shorthair .
Gönderilme Tarihi : 15.05.2012 18:25:53        Mesaj Id : 288683   Cevap ver    Bu mesajı bildir

merhaba eger iyi bakacaginiza inaniyorsaniz himalayan disi 8 aylik kedimizi kizimizin alerjisi yuzunden vermek istiyoruz 05414251970 

plastic_angel yazdı :
Gönderilme Tarihi : 03.07.2012 19:24:47        Mesaj Id : 289118   Cevap ver    Bu mesajı bildir

2 gün önce bulduğumuz anneleri tafından terk edilmiş kedile var. daha 3 haftalıklar.

isteyene ücretsiz veririm, yeter ki onlara iyi bakınız,

istanbul bahçelievler

kahazir@gmail.com

Gönderilme Tarihi : 03.07.2012 19:29:31        Mesaj Id : 289119   Cevap ver    Bu mesajı bildir

elimdeki kedilerin fotoğrafları linklerde,

isteyene ücretsiz vereceğim. 

nasıl bakılacağını kısaca yazarım. zaten internette çok kaynak var

linkleri tıklayın ve fotoları görün

https://docs.google.com/open?id=0Bzi3zhLNItEaQjAtUVg3LUFsSmc

https://docs.google.com/open?id=0Bzi3zhLNItEaVm1LR0Jma1Bzc2s

https://docs.google.com/open?id=0Bzi3zhLNItEaYlZFcDJucDRHcXc

https://docs.google.com/open?id=0Bzi3zhLNItEaY2VWSXhHV09pME0

iletişim kahazir@gmail.com

Gönderilme Tarihi : 09.07.2012 15:20:38        Mesaj Id : 289172   Cevap ver    Bu mesajı bildir

merhabalar, 2 aylik cok tatli disi yavru bir kedimiz var.Tum asi ve bakimlari yapilmis, tuvalet egitimi verilmis, cok uysal ve iyi huylu. Ilgilrnirseniz resminide gonderebilirim. Serap

plastic_angel yazdı :
Gönderilme Tarihi : 28.07.2012 12:56:08        Mesaj Id : 289375   Cevap ver    Bu mesajı bildir

VAN KEDİSİ KIRMASI SOFİ Yİ VERMEK İSTİYORUZ ÇOCUĞUMUZ OLDUĞU İÇİN.

ANNESİ VAN KEDİSİ BABASI KIRMA OLAN KEDİMİZ PEK CİNSİNE RASTLANMAMIŞ BİR KEDİ CİNSİDİR.YAKLAŞIK 4 YILDIR BAKMAKTAYIZ BÜTÜN AŞILARI YAPILMIŞ KARNESİ MEVCUTTUR.AYRICA KEDİMİZ SOFİ EĞİTİMLİDİR TUVALET EĞİTİMİ VARDIR MUTFAĞA GİRMEZ GÜNDÜZLERİ GENELDE UYUR GECE SİZ YATTIĞINIZDA SOFİDE YATAR SABAH KALKAR.ÇOK AKILLIDIR.FOTOĞRAFLARINI GÖNDERMEMİ ARZU EDERSENİZ LÜTFEN guraytimucin@hotmail.com ADRESİNE MAİL ATINIZ.TEŞEKKÜRLER.

Gönderilme Tarihi : 01.09.2012 23:54:18        Mesaj Id : 289766   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Eger hala kedi ariyorsaniz cok guzel bembeyaz mavi gozlu kedi yavrum var .Iki aylik

plastic_angel yazdı :

Gönderilme Tarihi : 19.09.2012 16:55:39        Mesaj Id : 289900   Cevap ver    Bu mesajı bildir

merhaba bostancıdan 4 aylık siyah uzun tüylü honeybear dişi kedimizi sahiplendireceğiz.hala kedi almadıysanız verebilirim.

plastic_angel yazdı :

Gönderilme Tarihi : 19.09.2012 22:57:09        Mesaj Id : 289902   Cevap ver    Bu mesajı bildir

merhaba elimde 15 günlük çok çaresiz bir kedi var bi ewe çok ihtiyacı var gerçekten bir kedi almak istiyorsanız bunu alın hem sokakta kalmaktan kurtarırsınız çok acil haber bekliyorum

plastic_angel yazdı :

Gönderilme Tarihi : 22.01.2013 17:55:08        Mesaj Id : 290939   Cevap ver    Bu mesajı bildir

plastic_angel yazdı :
merhaba kedi aryor musunuz hala numarami birakayim 0530 703 70 58 serpil ben.
    «1»