Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

MELEZ HK

2009 BİLEZİKLİ, BABA SI MOJOR SAKA ANNE AL MOZAİK, ÇOK İRİ VE NEFESLİ BİR KUŞ TÜYDEN YENİ ÇIKTI KOSTÜM 10 NUMARA 1 YADA 2 NAĞMESİ KANARYA BUDA NORMAL DİR. YÜKSEK PERDE ÖTER SEVENLER İÇİN BELİRTEYİM 150 TL, BİLEZİKLİ DİŞİ SAKA YADA BİLEZİKLİ ERKEK SAKA İLEDE TAKAS EDERİM. [email protected]

img

karahan9

14 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SEVGİLİ KARAHAN ELİMDE 2009 BİLEZİKLİ ERKEKTE VAR DİŞİDE HANGİSİNİ İSTERSEN TAKAS YAPA BİLİRİZ DİŞİM ÇOK İYİ ERKEĞİN YANINDAN AYRILMIYO DURMADAN ERKEĞİN PEŞİNDE TÜNEKTE SAĞA SOLA DÖNÜP KUR YAPIYO DÜŞÜNÜRSEN ARA 05352736865

img

wipes

14 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın wipes sakalar 2.7 bileziklimi çünkü geçtiğimiz zamanlarda burda böyle bir muhabbet vardı verdiğiniz kuşların doğadan yakalama ve sonradan 2.9 bilezik takıldığıydı sizde bende öyle aldım öyle sattım demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam tabi eğer böyle bir durum var ise hiç boşuna vakit paylaşmayalım bendeki melez yarışmalık bir melez

img

karahan9

ÖZEL MESAJ

sayın karahan haklısınız böle bir muhabbet olmuştu fesaneden güvenipte aldığımız kuşlar 2.9 bilezikli çıkmıştı o yüzden burdanda çok tartışma olmuştu ama doğadan yumurta toplayıpta kanaryanın altına koyup sonrada 2.7 bilezik takıp satanda olmuştu bunuda onutmayın her bilezikli kuşta illaki kafes üretimi deyildir ama bendeki kuşların üreticisi sertifikalı bir üreticidir orjinal 2,7 bileziklidir kuşlar birde yarışmalık demişsiniz melez için saygı duyarım ama 2009 bilezkli kuşlar malesef yarışmaya alınmıyo federesyon tarafından saygılar

img

wipes

14 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim bildiğim kadarı ile melezlerde 2 yaşındaki kuş da yarışmalara katılabiliyor.geçen seneki finalde 2008 bilezikli kuşlar da yarıştılar.

img

proxy

13 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili lütfü sergilenebilir ama kuşlar kesinlikle yarışmaya katılamazlar yarışmaya katılan kuşlar mutlaka o senenin bilezikli kuşları olması gerekir eyer öyle olmasa ozaman aynı kuşu bir dahaki yarışmaya yeniden sokar o yüzden hersene bilezik renkleri deyişiyor saygılar

img

wipes

14 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın wipes dediklerinize katılıyorum her bilezikli tabiki kafes üretimi değildir. siz 2.7 diyorsanız buna güvenmek durumunundayız sadece geçen yazışmalarda böyle bir durum vardı yine öyleyse birbirimizi oyalamayalım diye dedim hatta şöylede yapabiliriz bana sağlam ötümü güzel sakada olur ama harbi ötecek dinliyicem benim meleze gelince yarışmaya sokarsınız anlamında demedim kuşun yarışmalık bir kuş ollduğunu söylemek istedim sadece herkese saygılar.

img

karahan9

ÖZEL MESAJ