Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

MELEZ BABASI SAKA YI 100 İLE 150 ARASI SATANLAR OLUYOR.

MELEZ BABASI SAKA YI 100 İLE 150 ARASI SATANLAR OLUYOR.MELEZ BABASI SAKA ALTIN YUMURTLAYAN TAVUK GİBİDİR.NASIL BU FİYATLARA VERİLİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM.BENDEDE MELEZ BABASI VAR 300 VERSELER SATMAM ÇÜNKÜ HER SENE EN AZ 5 İLA 10 ARASI YAVRU ALIYORUM.ZATE ONLARIDA BU FİYATIN KAT KAT ÜSTÜNE SATIŞA SUNUYORUM.AÇIKÇASI ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIM.UMARIM MELEZ BABASI DİYE ALAN İNSANLAR HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAZ.

img

yakalabune

14 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın engin kenger bunda hayret edecek birşey yok.herkeste sizin gibi 18 cm lik kahve kan şpaltı majörler veya ensesi turuncuya kesmiş pırıl pırıl zincir sakalar yok ki..... herkes elindekini satar.sizin gibi tr şampiyonu melezini 2000 liraya satamaz ki bu arkadaşlar.belki şöyle olabilir hani kuş 3 ya dadaha yukarı yaşta olabilir,ayakları pullanmış felan.... silik kostümlü kömürcü kartı olabilir.yoksa binici vasfında tam oturmuş kostümlü bir saka mümkün değil dediğin gibi.ya da acemiye kuşu çakmaya çalışıyordur.aklınca.o fiyata satılan melezbabası kanaryaya binemez.anca tüneğe biner öyle kuşlar.siz bu işin kompedanısınız daha iyi bilmeniz gerekir.

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Engin kenger bu işin uzmanı.Doğru söylüyor.Ben sadece kendi adıma şöyle bie yorum yapabilirim.Bu melez işini 2 senedir yapıyorum.Her türlü zevkimi tattım Yapacağımı yaptım.Aceba şunuda yapsaydım diyeceğim bir şey kalmadı.Bu işi bundan sonra yapmayacağım.Bunun için baba sakama 150 tl yazdım,eğer devam edecek olsam 300 de verseler vermezdim.Şimdi elimde saka melezlerimde dahil baba sakalarda dahil ne varsa satacağım ve bu güzel hobiye inşallah noktayı koyacağım.Aslında ben ötümcüyüm.Güzel öten kuşu(sadece saka) yı dinlemeyi çok severim.Niyetim kendi melezimden birtanesini vede sakamdan birtanesini kendime ayırıp sadece dinlemek.Keyfime bakmak.Tüm arkadaşlara selamlarımı sunuyorum.....

img

gripin_1

14 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ramazan arkadaşımızın kuşunu üretim yapmak isteyen varsa kaçırmasın kuş garantilidir,melezdede sakada da kullanılır.fiyatıda çok uygun.

img

hakkar

13 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ata kardeşim iyi dileklerin için teşekkürler.Seni tanıdığım için çok memmunum.Senin melezlerini sakalarını bilen zaten biliyor.Bende biliyorum.Ata bundan sonra kendi melezlerimden 2 tanesini kendime ayırdım ve 1 tanede özel bir sakamı kendime ayırdım.Diyorumki bundan sonra onları güzel güzel dinleyim.Keyfime bakıyım.bundan sonra akgerdan zincir keneset gibi sakalarla ilgilenirim sadece.Sanada hayırlı satışlar diliyorum.Dostum benim...

img

gripin_1

14 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kurtdövüşü arkadaşım.insanlar 150 tl ye binici saka satarakmı bendeki majörlerden elde edebilecekler.sende öle bi laf sölemişinki anlamı olsa. ayrıca ben tr 1.si melezi çanakkaleye 900 e verdim.2000 diil.kimden duymuşsan bu dedikoduyu götünden atmış sende inanmışsın.istersen bilgi topla öle paylaş. ayrıca ben burda insanların,bu paralara binici saka adında alıp kazık yememeleri için bir uyarı yaptım.bu kazığı yiyen bi düna insan var.sende buna cvp verdiğine göre bu satışı yapanlardan olmalısın.buna rağmen alanda olursa beni tınlamaz.benim bu işin kompedanı olduumu söleyerek süslemişin ben kompedan falan değilim.binici saka şayet üretime devam ediyorsa 150 tl ye satılmaz. binen saka her sene biner.bana getirsinler 150 ye aliim.şayet o sene saka binmesse ben aldığım kişi acımaz binerim.orası kesin

img

yakalabune

ÖZEL MESAJ

senin dilin fazla uzamış.sen inönü stadına gel de senle bir iki laf edeyim.gene ellerini birleştirerek konuş ama.edirnekapıda da fazla takılma öyle kerizi bir kez bulursun.ikincide kafanı kopartırlar.

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

nihat akdenizden aldığın kuş hastalanınca burda satan başkası değildi.o namertlik sana yakışır.görüşeceğiz.yüzüme aynı şekil konuşmazsan namertsin.

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen kim olduğunu yaz bana görüşelimde inönü stadı ne alaka. ayrıca nihattan aldığım hangi kuşu satmışım ben yalancı şerefsiz olsun ok.yaz bana kim olduğunu edirnekapıda görüşelim

img

yakalabune

ÖZEL MESAJ

sen baya şey biliyorsunda hep yanlış biliyorsun. anlaşılan beni çok fazla seven biride değilsin.beni bu kadar yakından takip ettiğine göre. sen bana kimliğini yaz yanınada telini yaz seni aricam.0535 503 07 73 bende yazdın sende arayabilirsin.kim namert km diğil ALLAH BİLİR ORAYI.KAFA KOPARMA OLAYINA GELİNCE ONUDA BİLARE KONUŞURUZ KAFA NASIL KOPARMIŞ MERAK ETTİM HARBİDEN

img

yakalabune

ÖZEL MESAJ