Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

15 santimlik iri parlak artvin geçim sakası

kuşlar çok özel kuşlardır iri ve gayet sağlıklı kuşlardır. iletişim 544 673 9190 ulaşabilirsiniz kuşlar şehirler arası otöbüs ile her ile gönderilir.

img

anke5308

14 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a. fiyatı nedir kuşların?

img

emre1907

13 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın anke bu kuşları istanbul içi elden teslim alma gibi bir şansımız var mı acaba bahsettiğiniz boyda ise sahiden çok özel kuşlar bunlar.kırım tarafından göçen kuşlar sahiden iri oluyor.

img

proxy

13 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbulda elden alma imkanı olursa bende almayı düşünürüm çünkü kuşlar yolda telef oluyor mesafe uzak

img

sbaran

13 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyat konusun da hala bilgi vermemişiniz?

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

slm fiyat belirtilmemiş nedir acaba ?

img

babafillo

13 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

??

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR YENİ KUŞLAR GELMİŞTİR. KUŞLAR 14-15 CM DİR YAVRU ALMAK İSYETEN ARAKDAŞLAR İÇİN DİŞİLİ ERKEKLİ GÖNDERİLİR . TEK ERKEK 70 DİŞİ 50 ÇİFT 100 AMA DEDİĞİM GİBİ KUŞLAR ÇOK ÖZEL VE İRİ KUŞLARDIR SIRADAN KUŞLARLA KARIŞTIRMAYALIM. AYRICA ARALARINA ÇİFT KENESET TEK KENESET ÇİÇEK AKGERDAN OLANLARIDA VARDIR. 5446739190 NUMARADAN ULAŞABİLİRİSİNİZ. ÇOK ACİL DEĞİLSE AKAŞAM GÜNDÜZ 12;30-13:30 AKŞAM 16;30-22:00 SAATLERİ ARASI ARAYINIZ.

img

anke5308

ÖZEL MESAJ

kuşlar güzel diyosunda bir de bi kaç resim koysaydınızda baksaydık iyi olurdu ayrıca bu istanbul dışı başka illerden otobüsle yollama olayı pek güven vermiyo insanlara siz sakın yanlış anlamayın ortaya karışık söyledim yani daha önce başıma talihsiz bir olay geldide ondan dolayı ....

img

babafillo

13 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bu sitede çok kişiye kuş gönderdim resimde daha önceki ilanlarımda var bakabilirsiniz.

img

anke5308

ÖZEL MESAJ