Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

erkek doberman

herhangi bir ücret talep etmiyorum..ev ve iş ortamının artık müsait olmamasından dolayı vermek zorundayım..1 yaşında..sakin kesinlikle saldırgan değil..tüm aşıları tam..kuru mama yada ev yemekleriyle besleniyor..bahçeli evi olanlar öncelikli..fakat ev ortamında büyüdü ve alışkın.. ilgilenenler arasın.. telefon:555-4627040

img

tuya111

19 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bahçeli bir ewim var köpegine adayım her türlü her şekilde bakabilirim

img

karel

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok geniş bahçeli evim var ve bir de dişi dobermanım.köpeğe talibim.eğer izmirdeysen.cevap lütfen...

img

heavyalpyx

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bodrumda oturuyorum..ve arabamla izmire kadar getirebilirim..oda bir anda ortamından alınmış gibi hissetmez..dişi dobermanınız olmasıda çok iyi arkadaş olur..diğer köpeklerle arası iyi..telefonla arayabilirseniz yada mail atabilirseniz daha ayrıntılı konuş[email protected] bu cevap KaRel içinde geçerli.. ben köpeğimi gerçekten satmak istemiyorum..iyi bakılması ve sevilmesi yeterli.. cevap verirseniz sevinirim..

img

tuya111

19 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam manisadayım köpeğine gerçekteniyi bakabilirim 2 tane doberman yetiştirdim onun için dobermanları çok iyi tanırım

img

tyrannosaurus

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler diliyorum ben denzliden köpeğinizi almak isterim denizli çardak askerlik şubesinde oturuyorum büyük bir bahçemiz var ve bir tanede boxer köpeğim var hem bana hemde diğer köpeğime arkadaşlık etmesi için köpeğinizi istiyorum e mailim [email protected] cevabınızı bekliyorum

img

rockman

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

DOMERMANINIZLA İLGİLENİYORUM GEREKİRSE ÜCRETİNİ DE VERİRİM AFYON SANDIKLIDAYIM DİŞ BOXER IM VAR SİZDEB YANIT BEKLİYORUM BANA [email protected] veya 0537 865 97 45 ten ulaşın yanıtınızı bekliyorum

img

ahmetkaraca03

18 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ