Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

Takaslı Cichlicd ve Kanaryalar

Merhaba arkadaşlar. Antalyadayım. Damızlık 15 - 20 cm mozambik black cichlicd balıklarım vardır. 4d 1 e koloni fiyatı 100 TL dir. Ayrıca elimde damızlık malinua dişi kanarya da bulunmaktadır. Fiyatları 50 - 80 TL arasıdır. Muhabbet çifti ile takas yapılır. Değişik takas teklifleri değerlendirilir.

img

malinuaci07

14 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilanınız guncelmidir acaba !!! balıklarınıza talip olmak istiyorum 0534 647 07 11 telefon numaram [email protected] msn adresim ulaşırsanız sevinirim

img

masta

14 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet ilan günceldir. Size mail gönderdim. Benim msn [email protected].

img

malinuaci07

ÖZEL MESAJ

merhaba ilanın hala guncelmıdır ben de de hem kanarya hemde cıklet gurubu akvaryumlarım var

senın balıkları alabılırım antalyadayım telf.530 7624292 goruselim.

malinuaci07 yazdı :
Merhaba arkadaşlar. Antalyadayım. Damızlık 15 - 20 cm mozambik black cichlicd balıklarım vardır. 4d 1 e koloni fiyatı 100 TL dir. Ayrıca elimde damızlık malinua dişi kanarya da bulunmaktadır. Fiyatları 50 - 80 TL arasıdır. Muhabbet çifti ile takas yapılır. Değişik takas teklifleri değerlendirilir.

img

ysfgvn

12 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar balıkları verdim. Şu anda sadece akvaryum var boş. Ölçüleri 150-60-40 profil sehbası, ısıtıcı, filtre,motor vs nevcut. Fiyat 350 TL. Kuş türleriyle takas olur. Elimde yavru malinua kanaryalarda mevcut. Adet fiyatı 75 TL.

ysfgvn yazdı :

merhaba ilanın hala guncelmıdır ben de de hem kanarya hemde cıklet gurubu akvaryumlarım var

malinuaci07 yazdı :

img

malinuaci07

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar balıkları verdim. Şu anda sadece akvaryum var boş. Ölçüleri 150-60-40 profil sehbası, ısıtıcı, filtre,motor vs nevcut. Fiyat 350 TL. Kuş türleriyle takas olur. Elimde yavru malinua kanaryalarda mevcut. Adet fiyatı 75 TL.

ysfgvn yazdı :

malinuaci07 yazdı :

img

malinuaci07

ÖZEL MESAJ