Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

TANE TANE ÖTEN ÇİPET PETLİ ŞAKŞAKLI USULU İLE ÖTEN SAKA ARIYORUM

TANE TANE ÖTEN ÇİPET PETLİ ŞAKŞAKLI USULU İLE ÖTEN SAKA ARIYORUM VARSA ELİNDE BU ÖZELİKLERDE SAKASI OLUPTA SATMAK İSTEYEN GÖRÜŞELİM. NUMARAM 0 531 781 03 21 İSTANBUL İÇİNDE NEREDE OLURSA BULUŞURUZ KUŞU DİNLERİZ FİYATTA ANLAŞIRIZ NOT AMA KUŞ DEDİĞİM GİBİ ÖTECEK ÇORBACI OLMAYACAK TANE TANE ÖTEN BİR KUŞ OLACAK

img

berhudar

13 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istedin kuş var arkadaşım kaba şakşaklı hiçbir bozoğu yok tane tane ötüyor tor çav veseyiresi kesinlikle yok kuş 1 MİYAR gelir dinlersin alır götürürsün kımsede bu kusu vermez KIMSEDE BUSENE BÖYLE KUŞ AYIRMAMIŞTIRZATEN KUŞTA GEÇMEDI GELIR DINLERSIN BEN ABARTMIYORUM FIYATTADA UÇTUMU SANMA KIMSEDE BÖYLE BIR KUŞU BU FIYATTAN AŞŞAĞIYA VERMEZ MILLET TORLU KUŞLARI 300 TLYE VERIYOR

img

korsanfb

13 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

söylediğin fiyat sahiden yüksek.ama ötümcülük başka birşey tabi.yani bu kuş önler pli pli ile başlar,çelyo veti şakşak vurur sonra da dörtlü beşli kaba şakşağa bağlarsa belki.tilili,yavyav ve iryaflar artık pek yok.yavyav zaten bildiğin bülbül namesi.cak cak ve torsuz bir saka artık çok zor çıkıyor.veya velis ile başlar,kabaşakşağa bağlar,bol tütülü vurur.bu da makbul.fiyat belirlemek tamamen kuşun sahibine kalmış bir olay.ama 1 milyar..... velhasılı gidip görmeden sessiz bir ortamda yarım saat bir saat dinlemeden birşey denmez.

img

proxy

13 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ama çipetle başlayıp şakşağa bağlayan sakayı 200 lira civarı bulursun.gaziosmanpaşada da var,fatihte de var.senin söylediğin kuşun çok daha nağmeci,ender dilli birşey olması gerekir milyara satabilmen için.herhalde öyledir.sağlıcakla.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar 200 lıraya zincir keneset satıyorlar bende fatihliyim o paralara kımse vermez çipet petli şakşaklı sakayı eyer 200 den varsa hemen ben 10 tane alayım hemen getir yanı he şu an 1 milyar. yaz ayında bu paraya bukuşu kımse kımseye vermez şu an istanbulu ayağa kaldırsan sadece en kıral kuşçularda 1 ertane vardır oda 10 parmağı geçmez sayısı buna inan eskısı gıbı deyıl ne kuş geçıyor ne doğru düzgün kuş bulunuyor....saygılar

img

korsanfb

ÖZEL MESAJ

doğru,zincire 200 lira istiyorlar.ben de bu siteden misket şakşaklı 2 senelik tam akgerdan baba sakayı 550 liraya satın aldım.bol şakşaklı.6 ay önce silme akgerdan dişili erkekli takım 850 liraya satıldı.şişlide.siz ötüm kuşu satıyorsunuz ama zinciri örnek gösteriyorsunuz.zincir saka bolluğu mu var istanbulda.binde bir çıkan bir kuş.ha sonradan ekleme kenesetli kuşsa onu bilemem,onu da satanlar var bu sitede.kaça satarsınız bilemem.istanbulda 10 tane çipetli alınyalı saka var derseniz benim diyecek lafım yok.onu başka ötümcü arkadaşların takdirine bırakıyorum.inşallah iki kelime birşey yazarlar buraya.ben de öğrenmiş olurum.hayırlı satışlar.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

arkadaşım ben ilan verdimmi benım kusum bu para dıye arkadaş ilan vermiş ben kuş arıyorum dıye bende cevap verdım ister alır ıster almaz kendı sorunu BENIM KUŞUM BU PARA İSTEYEN ALIR İSTEYEN ALMAZ

img

korsanfb

ÖZEL MESAJ

o zaman telefon açıp konuşursun,yazmazsın buraya.yarı ilan sayılır bu yaptığın.isteyen alır doğru,kimseyi alakadar etmez.beni de tınlamaz.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

ben bu berhudar denen arkadaşı tanımam etmem.sen milyardan kapıyı açarsan bu çocuğa kim kuş verir 200 e 300 e...... bu işin heveslisi arkadaşları niye ürkütelim niye soğutalım ki.madem milyara kuş satıyorsun kırk kuruş elli kuruş kontör parası verip bir telefon açsaydın.sana kim laf derdi o zaman.bende milyarlık kuş var gel satayım.....sen o lafı söylesene bana,söylesene biraz kuştan çakan birine.öyle bir laf söylemişsin ki.ver ilan bakalım hangi aklıevvele satabiliyorsun bir göreyim.

img

proxy

ÖZEL MESAJ

sen heralde sitede avukatlık yapıyorsun birader kuş 1 liraydı 3 lira oldu ister alınır ister satılır kımseyı ilgilendirmez isteyen olursa alır dınler fiyatını biçer etraftakılerede boş işler kovalamak kalır ............

img

korsanfb

ÖZEL MESAJ