Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

HİMALAYA SAKASI GRİ KAFA

ARKADAŞLAR ELİMDE YURT DIŞINDAN GELME 2 ADET GRİ KAFA HİMALAYA SAKASI VARDIR BİRİ DİŞİ BİRİ ERKEK İKİSİNE 500TL İSTİYORUM KUŞLAR ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR...05364078585

img

majörteam

14 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu hafta feshanede 3 tane himalaya sakası gelmişti.pazar dönerken kafesin altı çıktı kaçtılar binanın içindeydiler en son yakalayamadık.8tanede mozambik kaçtı.himalayaları 75 tl almıştım.eger uygun birşey söylersen alayım.

img

kuscunedim

13 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KUŞCUnedim bey 75tl den 100tane değil 1000tane getir peşin para alırım himalya sakasını....

img

majörteam

ÖZEL MESAJ

Selam Majörteam sakaların resimlerini ve boylarının kaç cm olduğunu yazarmısınız.

img

bluefinch

13 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşlar [email protected] adresine foto yollayabilir misiniz?

img

uygartoeco

13 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

www.youtube.com/watch?v=Ev49GBwH6w4          himalaya sakası görmek isteyen linke tıklasın...

img

majörteam

ÖZEL MESAJ

www.youtube.com/watch?v=qInEucA6CMI&NR=1    yandaki linke tıklayarak himalaya sakasını seyrede bilirsiniz....

img

majörteam

ÖZEL MESAJ

Sayın Majörteam. Youtube dan link vererek bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim.Ama ben sizin elinizdeki himalayanları görmek ve boylarını öğrenmek isterdim. Yoksa Himalayan nasıl olur biliyorum. Ama 3-4 cinsi var sizdeki hangisi.İrandan gelenlerden mi?, Sibiryadan gelenlerdenmi? Yani; Carduelis caniceps paropanisi İran,Türkmenistan,14cm Carduelis caniceps subulata Sibirya,16cm mi?

img

bluefinch

13 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASLAR KUŞLAR KAZAKİSTANDAN GELMİŞTİR DİŞİSİ SATILDI TEK ERKEK VAR 1ADET ALAN HAYRINI GÖRSÜN...

img

majörteam

ÖZEL MESAJ