Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

SAKA KUŞUNA TENTÜRDİYOTLA KENESET YAPANLAR VAR..

ARKADAŞLAR GEÇEN GÜN BİR ARKADAŞIM KENESETLİ KUŞ ALMIŞ BANA GETİRDİ ZİNCİR KENESET ALDIM NASIL BİR KUŞ BAKARMISIN DİYE RESMEN KUŞUN ENSESİNE TENTÜRDİYOTLA KENESET YAPMIŞLAR BU OLAYDA SAKA KUŞUYLA ALAKALI BİR SİTEDE MEYDANA GELİYOR....HERKEZİN BİLGİSİNE SAYGILAR.

img

majörteam

14 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet güzel bir konu ya deyınmış arkadaşımız bu sene iri parlak kuş bulamazken herkezde pıtrak gibi kenesetli kuş var ne hikmetse.İşin açıkçası herkezde iyi kuş var ama herkezın kendı gömüsünde kimse dışarıya çıkarmaz bu sene doğru düzgün kuşta geçmediği için bohçacılara gün doğdu adamlar eşşeği boyayıp at diye satıyorlar valla herşey olabilir ÖZELLİKLE KUŞTAN ANLAMAYAN ARKADAŞLAR TANIMADIĞI İNSANLARDAN KUŞ ALMASINLAR YADA ANLAYAN BİR İNSANLA GİDİP ALSINLAR.Zaten bu keneset olayında ne varsa bu sene patlama yaptı herkez kenessetlı kuş arıyor e kuşta olmayınca adamlar boyamaya başladılar yani bohçacılara gün doğdu..HERKEZ DIKATLI OLSUN TANIMADIĞI İNSANLARDAN KUŞ ALMASIN ....

img

korsanfb

13 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zaten bu sene kenesetlilerin hepsini samsundaki bir abimiz topladı istanbuldakilere bişey bırakmadı sağolsun ilk tüy atımında görücek bakalım kaç tanesi orji,kaçı çakma majörteam himalaya çiftini 500 e satarken iyiydi bu korsan da kömürcü kuşu 1 milyara itelemeye çalışırken böle demiyodunuz ama şimdi dürüstlük abidesi mi kesildiniz lan

img

kurtdövüşü

13 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biriniz şıracı biriniz bozacı bu millet bunu yer mi doğruculuğu sizden mi öğrenecez kolpacının kralısınız lan

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

valla dostum ben senı tanımam etmem sen benı tanıyormusun kımsın sen carlıyosun bi yanlısımızmı oldu sana he benı sor hakkar abıye samsun dan ferudun abıye sor kömürcün dedin kuşu neyle takas yaptımı sor berhudara çok iyi biliyor buda doğru düzgün kuş vermek mılletın zoruna gidiyorsa kımse kuş çıkarmasın olsun bıtsın....

img

korsanfb

ÖZEL MESAJ

arkadaşım öyle lanlu lunluda konuşma adamı ayar etme akıllı ol bıderdın varsa verıyım telefonumu ara yerımde kapalıçarsıda gel öyle uzaktan racon kesme gel yanımda kes raconuda görelım ..

img

korsanfb

ÖZEL MESAJ

kuşu berhudara verdin yani he

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

neyle takasladın parçalı akgerdanlan mı

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

kusu berhudara yanı fırat beye vermedım kuşu fatihten deyerlı bı kuşçu abıme verdım neyle takas yaptım ne aldım senı ilgilendirmez .yanlız senşu konuşmalarına dıkat et benı fazlada ayar etme benle bi derdın bı yaran varsa verıyım telı benı ara bol keseden sallama sağa sola bizim çakallarla işimiz olmaz bızım kım oldumuz bellı sağımızdakı solumuzdakı muhattap oldumuz adamlar bellı kapalı çarsıda esnafız paraya ihtiyacı olan insanlar deyılız bu işten para kazanan insanlarda deyılız berhudara sor sana kuşu enson kaça bıraktı dıye ve senden alıcağı parayla ne yaptıcaamıda sor ona göre konuş he elımdekı kuşlarıda merak edıyorsan gel mısafırım ol çayımızı iç 50 tane kuş var gel bak gör hedıye edelım AMA İNSANLARI TANIMADAN BILMEDEN SAÇMASAPAN KONUŞMALAR YAPMAYIN AYIPDIRBU TANIMADIĞIN İNSANA SEMER BAĞLAMAK KOLAYDIR HERKEZ ATAR TUTAR SEN BENLE NE ALIŞ VERIŞ ETMISIN NE KONUŞMUSUN NE BENI TANIRSIN KONUŞUYORSUN ÖYLE YAPTINIZ AYIP KARDEŞİM İNSAN KARALAMAK KOLAYDIR İNSAN KAZANMAK ZORDUR .....

img

korsanfb

ÖZEL MESAJ

senin gibi tilkiye o ismini saydığın nickler kefil olmaz adamsan kendi kendine yetersin önce kendini saydır büyüğünle konuşmasını bil

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ