Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

canım tavşanım

1 TAVŞANIMI AİLEM VERMEK İSTİYOR NE YAPAABİLİRİM VERMEMELERİ İÇİN 2 ÇİŞ ALIŞKANLIĞINI NASIL ÖĞRETCEM 3 AİLEM EVCİL HAYVANLAR PARKINA VERMEK İSTİYOR BEN ONU ÇOK SEVİYORUM ODA BENİ ÇOK SEVİYOR BERABER YERİZ BERABER YATARIZ AİLEM ONLAR DAHA İYİ BAKAR DİYO AMA BENDAHA İYİ BAKARIM BENCE CEVAPPPPPPPPPPPPPPPPP

img

pamukveben

18 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

senı cok ıı anlıyom cunku bende aynı durumdayım okul acılcagı ıcın ben gdıcem ve tvsanımı vermek zorundayım bazı geceler ona sarılıp aglıyorum 4aydır bende ama ınanılmaz alıstım ve sevdım ama bılıyorumkı onun ozgurlugunu kısıtlıyorum onu sevıyosam eger onun mutlu olması benı mutlu etcektır buyuzden ben onu tavsan bakan bır yer var oraya verıcem hem orda tek kalmıcak hemde kısıtlanmıcak sende ole dusun cunku bu ınan rahatlatıyo ınsanı bole dusununce moralım duzelıyo

img

gogosum

18 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sni anlaabiliorm. benmde bi tavsanm var benmde ailem wermemi soledi bnde verdm ama orda ck korktu. hergun gidp bakıodm hep bi kosee pısmıs duruodu. eve alstktan snra dısarıı sevmiolar. 2 gun snra aldm tavsanımı biraz daa kalsadı kesin ölürdü. sakn öle doğaya bırakıım deme. çiş meselesine gelnce kafesi nasl bilmiorm ama benmkinin kafesinin içne kap gibi bişi koydum. içinede çiş yaptıı gazetei koydm alışana kadar. çunku onlar genellikle hep aynı yere çiş yapar öle dene.

img

tugba1986

18 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ