Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavsanım herseyı kemırıyor :(

Merhaba arkadaslar Tavsanımı yenı aldım herseyı kemırıyor. Evde besledıgım ısıcn tasıma kabının ıcınde hersynı verıyorum. Yemını yesıllıklerını butun ıhtıyacları tamam onunla ılgılenıyorum hemen alıstı bana ama herseyı kemırıyo kabının kapısını kemırdı kagıt gazete ne bulursa kopartıp yıyor. Bunun ıcın ne yapmam lazım korkuyorum ona zarar verıcek yedıgı seyler dıye. Bas edemıyorum cok hareketlı. Lutfen yardımcı olurmusunuz .

img

bebisss

11 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yanına bir eş alın,birlikte oynarlar.

bebisss yazdı :
Merhaba arkadaslar Tavsanımı yenı aldım herseyı kemırıyor. Evde besledıgım ısıcn tasıma kabının ıcınde hersynı verıyorum. Yemını yesıllıklerını butun ıhtıyacları tamam onunla ılgılenıyorum hemen alıstı bana ama herseyı kemırıyo kabının kapısını kemırdı kagıt gazete ne bulursa kopartıp yıyor. Bunun ıcın ne yapmam lazım korkuyorum ona zarar verıcek yedıgı seyler dıye. Bas edemıyorum cok hareketlı. Lutfen yardımcı olurmusunuz .

img

KURTDOVUSU

12 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

TAVŞAN KEMİRMESİ                                                                           evt çok doğru bende tavşanımı evde besledim o da kabloları kemiriyordu ama zararı yok ama bişi dicem evinizi yiyip bitirir ben bi kere anneannemlere gitmiştim 2 gün kaldım orda tavşanda evde bıraktık sonra geldik eve baktık kablloların hepsini kemirmiş  sonra baktık evi tökmüş koltukta oturmuş masum gibi. işte böyle şuan tavşanım 2 yaşına gircek 2 senedir besliyorum şuan bahçemizde tavşan ona bi eş aldık. benim tavşanım 2 tane var kemiriyo dediğimin ismi çiço ötekininde ay parçası işte böyle 2 senedir besliyom bu arada ben çiçoyu evde beslerken banyoda yaptırıyorum

img

zeynep0123

11 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ