Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavşanım henüz bir aylık lütfen bakar mısınız ?

daha çok küçük ve bazı sorularım var.veterinere götürdüm. üzerinde parazit yok aşı olacak yarın. fakat ara ara kafasını kaşıyor. nedendir? 

ikincisi, yeşillik havuç falan verme ishal olur ölür dediler. ama sürekli havuç istiyor. küçük bir parça verdim bayıldı. aranıyor her yerde. ne yapmalıyım ? günde yarım havuç falan versem olmaz mı ?

ya bir de aradığı şey önünde duruyor hala etrafı kokluyor. burnunun ucuna koymadan görmüyor. kör olabilir mi ?  beni aydınlatırsanız çok sevinirim .

img

hande721

11 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim adim elsad azerbeycan bakude yasiyorum.benim de tavsanimvar 5 yavru 2disi vebirde 1 erkek tavsanim var.ben onlari hicbirzaman veterinere goturmedim yalniz buna bakmayarak tavsanlarim qayet salikli.tavsanlara salatalik,karniyarik,ekmek,elma,buğday ve misir ezilmisi yediriyorum.tavsanin yalnizsa eyer kendisine es arayacakdir bu normaldir.bu yuzden kendisine verilen sebzeyi biraz gec fark ediyor. kafasini kasiyorsa bu onun hosuna gidiyor demekdir.

hande721 yazdı :

daha çok küçük ve bazı sorularım var.veterinere götürdüm. üzerinde parazit yok aşı olacak yarın. fakat ara ara kafasını kaşıyor. nedendir? 

ikincisi, yeşillik havuç falan verme ishal olur ölür dediler. ama sürekli havuç istiyor. küçük bir parça verdim bayıldı. aranıyor her yerde. ne yapmalıyım ? günde yarım havuç falan versem olmaz mı ?

ya bir de aradığı şey önünde duruyor hala etrafı kokluyor. burnunun ucuna koymadan görmüyor. kör olabilir mi ?  beni aydınlatırsanız çok sevinirim .

img

elsad

11 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ