Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Golden sahiplenmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar bahçeli bir evde yaşıyorum ona bolca sevgi verebileceğim bir golden arıyorum. Eğer elinizde  varsa mesaj atabilirsiniz ve telefonlaşabiliriz. Şimdiden teşekkür ederim.

img

subasie4

11 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde 3.5 aylık golden dişi  var yanlız babası kurt olduğundan rengini babadan almış siyah.aşıları tam nerde oturuorsunuz

subasie4 yazdı :

Merhaba arkadaşlar bahçeli bir evde yaşıyorum ona bolca sevgi verebileceğim bir golden arıyorum. Eğer elinizde  varsa mesaj atabilirsiniz ve telefonlaşabiliriz. Şimdiden teşekkür ederim.

img

ardaefe

11 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim 2aylık  erkek goldenım var.ona gerçekden bakabilcek birine aşı karnesi ile vermek istiyorum.eger köpek arayışın devam ediyor ise yardımcı olmak isterim

subasie4 yazdı :

img

redcitymouse

11 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 aylık golden erkek köpeğim var ilgilenirsen yardımcı olurum

subasie4 yazdı :

img

redcitymouse

11 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

subasie4 yazdı :

bnm 3 bucuk aylık bı goldenım var dısı onu vermk ıstıorm eger dusunursenız numaram 05399469700 aran acıl vermm lazm

img

ccnn

11 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba

elimde dünyalar güzeli eşi benzeri olmayan golden melezi var. rengi beyaz babası akbaş annesi golden.1 yaşında. eğitimli 20 ye yakın kelime biliyor.aşıları tam. karekterli ve itaatkar bi köpektir..görmüş olduğun bütün goldenların toplamından daha güzel. sadece ona iyi bakabilecek birilerini istiyorum. gözüm arkada kalsın istemiyorum. erkek ve adı abbas.

subasie4 yazdı :

img

fhrcr

11 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bn yavruya talibim sizde uygun görürseniz face [email protected] face adresimden ekleyin konuşalım

redcitymouse yazdı :

merhaba benim 2aylık  erkek goldenım var.ona gerçekden bakabilcek birine aşı karnesi ile vermek istiyorum.eger köpek arayışın devam ediyor ise yardımcı olmak isterim

subasie4 yazdı :

img

mstafa3424

11 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba iyi günler 1.5 yaşında safkan golden cinsinde bir köpeğim var malesef onu sahiplendirmek istiyorum bahçeli bir evdeyken apartman dairesine taşınmak zorunda kaldık ve apartman sakinleri ve ev sahibimiz köpeğimizi istemiyor. kocaeli izmit ve istanbul çevresinde ki istanbul olursa çok iyi olur ona iyi bakacak birini arıyorum. mamasını ve özel ihtiyaçlarını ben karşılayacağım. veterine ben götüreceğim arada da ziyaretine gidebileceğim biri olmalı yardımlarınız bekliyorum. ayrıca köpeğim 1 ay içinde çiftleşecek yavru da talep etmeyeceğim. İstanbulda oturuyorum üsküdar çevresinde bahçeli ona iyi bakacak bir aile arıyorum.acil cevabınızı bekliyorum teşekkürler.. numaram (05376183506)

ardaefe yazdı :

elimde 3.5 aylık golden dişi  var yanlız babası kurt olduğundan rengini babadan almış siyah.aşıları tam nerde oturuorsunuz

subasie4 yazdı :

img

mayamm

10 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dişi golden kızım için Size ulaşabileceğim telefon numarası veya mail adresi varsa iletişime geçmek isterim. Ebru kays

ardaefe yazdı :

subasie4 yazdı :

img

Kayae

8 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dişi golden kızım için sizinle iletişime geçmek istiyorum. Mail adresini veya telefon numaranızı bildirirseniz size ulaşabilirim

img

Kayae

8 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ