Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ucretsiz pomerian cinsi köpek

arkadaşlar evleneceğim için pomerian cinsi köpeğimi vermek zorundayım bakabileceğini düşünen arkadaşlara herşeyiyle birlikte sahiplendirmek istiyorum isteyen arkadaşlara foto gönderebilirim

img

ahtapot_ist

11 yıl 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ahtapot_ist yazdı :

arkadaşlar evleneceğim için pomerian cinsi köpeğimi vermek zorundayım bakabileceğini düşünen arkadaşlara herşeyiyle birlikte sahiplendirmek istiyorum isteyen arkadaşlara foto gönderebilirim Şey bana resimleri link olarak atabilirmisin ben alabilirim belki lütfen 05386211841

img

emircan123

11 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar

uzun zamandır bu cinsten bir köpek araştırması yapıyorduk.4,5 yaşında bir kızım var.ve çok istiyoruz.eğer ok derseniz görüşebiliriz.fotoğrafları var ise mail atabilirseniz çok sevinirim.teşekkürler.

mailim [email protected]

ahtapot_ist yazdı :

arkadaşlar evleneceğim için pomerian cinsi köpeğimi vermek zorundayım bakabileceğini düşünen arkadaşlara herşeyiyle birlikte sahiplendirmek istiyorum isteyen arkadaşlara foto gönderebilirim

img

kozevran

11 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biz gerçekten çok istiyoruz onun yeni sahibi olmayı.kızım tam bir bir köpek aşığı

ahtapot_ist yazdı :

img

kozevran

11 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eger sahiplenmediyse ben cok istiyorum lutfem donus yapin

img

ceren41

11 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğinizi sahiplendirmediyseniz ve onun mutlu sevgi dolu bir ortamda hiç yalnız kalmadan huzurlu bir yaşam sürmesini istiyorsanız lütfen benimle irtibata geçin. [email protected] adresinden detaylı bilgi ve resimler paylaşırsanız sevinirim.

ahtapot_ist yazdı :

img

esemeral

11 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerde olduğunuzu yazmamışsınız yazyazdıysa ben görmedim sanırım ben almak istiyorum ankara adana mersin tarsus osmaniye evresindeyseniz gelip alabilirim yada bana ulaşırmısınız ?? [email protected]

ahtapot_ist yazdı :

img

nzzlcn

11 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ceren41 yazdı :
Eger sahiplenmediyse ben cok istiyorum lutfem donus yapin

mail adresiniz nedir

img

ahtapot_ist

11 yıl 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emircan123 yazdı :

merhaba pomerian ı vermediyseniz ona bakabilirim nezamandır bu köpegi arıyordum ona evimi acabilirim tabi sizin için uygunsa 0538 033 45 21 bu numaradn ulaşabilirsiniz....

ahtapot_ist yazdı :

arkadaşlar evleneceğim için pomerian cinsi köpeğimi vermek zorundayım bakabileceğini düşünen arkadaşlara herşeyiyle birlikte sahiplendirmek istiyorum isteyen arkadaşlara foto gönderebilirim Şey bana resimleri link olarak atabilirmisin ben alabilirim belki lütfen 05386211841

img

tikky_qenc

11 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba mail attım ama sanırım junka düştü mailinize bakıp dönüş yaparmısnız.

kozevran yazdı :

merhabalar

uzun zamandır bu cinsten bir köpek araştırması yapıyorduk.4,5 yaşında bir kızım var.ve çok istiyoruz.eğer ok derseniz görüşebiliriz.fotoğrafları var ise mail atabilirseniz çok sevinirim.teşekkürler.

mailim [email protected]

ahtapot_ist yazdı :

img

ahtapot_ist

11 yıl 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ