Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Yavru köpek (büyük ırk)

Herkese merhaba ben Ankara'da yaşıyorum daha önceden köpek baktım ve oldukça iyi bir tecrübem var yavru istememin sebebi ise taşındığımız yerde küçük olduğu için sıkıntı olmaması.  Tercihen rottweiler, husky, boxer, (genellikle büyük ırk) olabilir gerçekten çok güzel bir yuvası olacak isterseniz her zaman görmeye gelebilirsiniz :)

img

erencan00

10 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yok mu hiç :(

img

erencan00

ÖZEL MESAJ

buldog olurmu

erencan00 yazdı :

Herkese merhaba ben Ankara'da yaşıyorum daha önceden köpek baktım ve oldukça iyi bir tecrübem var yavru istememin sebebi ise taşındığımız yerde küçük olduğu için sıkıntı olmaması.  Tercihen rottweiler, husky, boxer, (genellikle büyük ırk) olabilir gerçekten çok güzel bir yuvası olacak isterseniz her zaman görmeye gelebilirsiniz :)

img

kopecikler

10 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yawruysa ben alabilirim bulldog

kopecikler yazdı :

buldog olurmu

erencan00 yazdı :

img

bulldogs

10 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sa hayırlı günler dilerim herkese ben aydın koçarlıda oturuyorum ırkı farketmez fakat yavru en fazla 3 aylık yavru köpek sahiplenmek istiyorum eğer ilgilenenler varsa çok memnun olurum lütfen yardımcı olun ...

erencan00 yazdı :

img

gates09

10 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba buldog kaç aylık acaba ?

img

erencan00

ÖZEL MESAJ

Eğer FRANSIZ BULDOG sa olur hangi şehirdesiniz ben ankaradayım ilandada söylediğim gibi ? tel no su bırakın lütfen

img

erencan00

ÖZEL MESAJ