Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

husky alman kurdu sahiplenmek istiyorum

6 aylıktan itibaren (daha küçük yavru istemiyorum. )  husky yada alman kurdu sahiplenmek istiyorum. Yerimizmüsaittir bahceli evde yaşıyoruz. İzmirde yaşıyoruz

img

tiryakigil

13 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar.6 aylık bir alman kurdu kırması köpeğim var .Apartmanla ilgili problem yaşadığım için köpeğime acil yuva arıyorum.Köpeğimin bütün aşıları tam ve bir an önce yuva bulamazsak barınağa verme durumunda kalıcam.Ona iyi bakabilecek birilerini arıyorum .Acil yardımcı edebilirseniz çok sevinirim.

tiryakigil yazdı :

6 aylıktan itibaren (daha küçük yavru istemiyorum. )  husky yada alman kurdu sahiplenmek istiyorum. Yerimizmüsaittir bahceli evde yaşıyoruz. İzmirde yaşıyoruz

img

helinxx

10 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

helinxx yazdı :

yukarıdaki alman kurud için iletişim [email protected] ya da 

Merhabalar.6 aylık bir alman kurdu kırması köpeğim var .Apartmanla ilgili problem yaşadığım için köpeğime acil yuva arıyorum.Köpeğimin bütün aşıları tam ve bir an önce yuva bulamazsak barınağa verme durumunda kalıcam.Ona iyi bakabilecek birilerini arıyorum .Acil yardım edebilirseniz çok sevinirim. iletişim için [email protected] ya da 05385858689 

tiryakigil yazdı :

img

helinxx

ÖZEL MESAJ

ulaşım için [email protected]

helinxx yazdı :

Merhabalar.6 aylık bir alman kurdu kırması köpeğim var .Apartmanla ilgili problem yaşadığım için köpeğime acil yuva arıyorum.Köpeğimin bütün aşıları tam ve bir an önce yuva bulamazsak barınağa verme durumunda kalıcam.Ona iyi bakabilecek birilerini arıyorum .Acil yardımcı edebilirseniz çok sevinirim.

tiryakigil yazdı :

img

helinxx

ÖZEL MESAJ