Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

lütfen yardımmm

arkadaşlar    her sene bir kedi arkadaşların baçesine doğum yapar ve sokak köpekleri baçeye girer kedileri boğarak öldürüdü busene köpklerden korumak için  ben bakmak isttedim 5 tane yavru yaptı 2 ay boyuca kömürlükte baktım amma kıs ayı geldi malüm odun kömür kedilerin ordan çıkması gereklibenim  bir köpeğim bir kemik erimesi olan kedim 6 tane kuşum var sizden rica 5 minik yavrunun sıcak bir yatacakları yere bir kaşık yemekleri olması burda kalırlarsa ya köpekler yem yada  acımazız söförlerin  arabasının altıda kalcaklar en azından bana kalcak yer bulmamda yardıcı olsanız heen azından birini kurtasak kedilerin  bu kısı  atlatabileceklerini düşünmüyorummahalede herekeze yavlardım amma 1 kaşık yemek getirmediler herekz sıcak yuvasında  oturken bu hayavanlar üşüyorr allah rızası içinnn  yardımcı olun ben ümraniye armağan evlerde oturyorum telefonum05355681286 şimdiden yardım dendende etmeyendede allah razı olsun allahıma duva edecem işallah aranızdan bir yardım edecek gününüz aydın olması dileğile hoçakalın

img

sibo79

9 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kedilerin resimlerini gonderebilir misiniz? Kedi almayi düşünuyorum.hemen cvp verirseniz yardimci olabilirim....

img

azra3447

9 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ