Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Chincilla ücretsiz sahiplendirme-Ankara

evde ki diğer kedilerle anlaşamadığı için,kedisiz bir yuvaya sahiplendirilecektir.çok insancıl ve uysaldır.tek şartımız bir evin bir kedisi olması..

0530 640 78 70 - Ankara

img

missfreak

9 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Missfreak, kedileri çok seven 2. sınıf öğrencisi kızımıza doğum gününde bir süpriz yapmak ve can dostu bir kedi hediye etmek istiyoruz, acaba kediniz kaç yaşında, cinsiyeti nedir ve bir resmini görme şansımız var mı?

0535 391 36 48-Ankara

missfreak yazdı :

evde ki diğer kedilerle anlaşamadığı için,kedisiz bir yuvaya sahiplendirilecektir.çok insancıl ve uysaldır.tek şartımız bir evin bir kedisi olması..

0530 640 78 70 - Ankara

img

aysegulden17

9 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adım handan oğlum ve annemle yaşşıyorum kedinizi görebilirmiyim resmi varsa istanbuldayım fakat görüşmelerimiz olumlu geçerse eniştem bu hafta sonu ankradan istanbula gelicek özel aracıyla getirebilir bana

missfreak yazdı :

0530 640 78 70 - Ankara

img

handan123

9 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adım handan oğlum ve annemle yaşşıyorum kedinizi görebilirmiyim resmi varsa istanbuldayım fakat görüşmelerimiz olumlu geçerse eniştem bu hafta sonu ankradan istanbula gelicek özel aracıyla getirebilir bana

missfreak yazdı :

0530 640 78 70 - Ankara

img

handan123

9 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ