Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

satılık damızlık muhabbet kuşları

6 çift damızlık muhabbetimi satıyorum.daha yavru almadım.yaklaşık 7 aylıklar.çifti 40 YTL...bana ulaşmak isteyenler ister buraya mesaj atsın,isterse [email protected] adresiyle msn''den bana ulaşsın

img

lucasi

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba lucasi.Resimleri ve 6 çifti peşin fiyatını email adresime gönderirmisiniz. [email protected]. Bu arada yeriniz neredeydi.

img

mumit

18 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çiftini 40 YTL den veriyorum ama 6 çiftide alırsan çiftini 36 YTL den veririm.daha ağız almadım.güzel kuşlar.yalovadayım.resimleri yarın adresine gönderirim.

img

lucasi

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayvanlar eş tutmuşsa hemen bir çift alabilirim. [email protected] mail adresim. resimlerini yollarsan sevinirim. istanbuldayım saygılar

img

uygur34

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaslar Ben 3 papagan sahibiyim, cennet ve muhabbet kusu da edinmek istiyorum. Ancak: konu hakkinda bilgisizligimi hosgorun lutfen..Yavru alinmamis hayanlari nasil DAMIZLIK olarak tanimlaya biliyorsunuz? eger bunun bir bilimsel aciklamasi varsa gercekten bilemk isterim. tesekkurler

img

cmc72

19 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mail adresim şifremi kabul etmiyor ve mail adresimi değiştirmek zorunda kaldım yeni mailim: [email protected]

img

uygur34

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ