Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

maltese terrier dişi

merhaba 5 aylık dişi beyaz maltese terrier ım var yer değişikliğinden dolayı bakamayacağım artık çok akıllı ve oyuncu bir köpek tüm aşıları yapıldı kimliği mevcut size iyi bir yoldaş olacağınddan eminim

img

efask

9 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merb maltase terıer sahıplenmek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz denızlıde ıkamet edıyorum gonderım yapabılırmısınız yardımcı olursanız benı cok memnun etmıs olursunuz sımdıden tesekkurler

efask yazdı :

merhaba 5 aylık dişi beyaz maltese terrier ım var yer değişikliğinden dolayı bakamayacağım artık çok akıllı ve oyuncu bir köpek tüm aşıları yapıldı kimliği mevcut size iyi bir yoldaş olacağınddan eminim

img

il

9 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara da yaşıyorum almak isterim ulaşım için lütfen arayın 05417960405

efask yazdı :

img

mlnilkm506

9 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, ben istanbul da yaşıyorum maltese terrieri sahiplenmek istiyorum. çocuğum gibi bakarım. ayrıca isterseniz her zaman görebilirsiniz.

efask yazdı :

img

ayselc

ÖZEL MESAJ

merhaba, ben istanbul da yaşıyorum maltese terrieri sahiplenmek istiyorum. çocuğum gibi bakarım. ayrıca isterseniz her zaman görebilirsiniz.

efask yazdı :

img

ayselc

ÖZEL MESAJ

Merhaba,bende maltese kopek istiyorum,ist beylikduzu bahceli bir sitede oturuyorum,iyi bakilacagindan emin olabilirsiniz,haber bekliyicem merhaba 5 aylık dişi beyaz maltese terrier ım var yer değişikliğinden dolayı bakamayacağım artık çok akıllı ve oyuncu bir köpek tüm aşıları yapıldı kimliği mevcut size iyi bir yoldaş olacağınddan eminim

img

sunakaan

9 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul'da oturuyoruz..Büyük bahçemiz var. Evde her zaman biri var. Çok çok iyi bakarız.

SMS veya WhatsApp No.: 545 505 1732

efask yazdı :

img

ivana

9 yıl 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 yaşında maltese terrier erkek köpeğim var ilgilenmek ister misiniz?

il yazdı :

merb maltase terıer sahıplenmek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz denızlıde ıkamet edıyorum gonderım yapabılırmısınız yardımcı olursanız benı cok memnun etmıs olursunuz sımdıden tesekkurler

efask yazdı :

img

meggy85

9 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 yaşında maltese terrier erkek köpeğim var ilgilenmek ister misiniz;?

mlnilkm506 yazdı :

Ankara da yaşıyorum almak isterim ulaşım için lütfen arayın 05417960405

efask yazdı :

img

meggy85

9 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 yaşında erkek maltese terrierim var ilgilenir misiniz?

sunakaan yazdı :
Merhaba,bende maltese kopek istiyorum,ist beylikduzu bahceli bir sitede oturuyorum,iyi bakilacagindan emin olabilirsiniz,haber bekliyicem merhaba 5 aylık dişi beyaz maltese terrier ım var yer değişikliğinden dolayı bakamayacağım artık çok akıllı ve oyuncu bir köpek tüm aşıları yapıldı kimliği mevcut size iyi bir yoldaş olacağınddan eminim

img

meggy85

9 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ