Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

maltese terrier dişi - 2.sayfa

merhaba 5 aylık dişi beyaz maltese terrier ım var yer değişikliğinden dolayı bakamayacağım artık çok akıllı ve oyuncu bir köpek tüm aşıları yapıldı kimliği mevcut size iyi bir yoldaş olacağınddan eminim

img

efask

9 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben köpeğimi Adana'dan getirdim.İlk sahibi başka bir köpek aldığı için istememiş onu.Kimsesi yoktu İstanbul'a yanıma aldım,2 yıldır bende.Sahiplendirecek birilerini aradım fakat bulamadım.Açıkçası ona yeterli zaman ayıramıyorum,ihtiyacı olan gezmesini koşmasını eksik bırakıyorum.Enerjisini atamıyor.Haksızlık yaptığımı düşünüyorum.Apartman dairesinde bakıyorum.Çok alıştım ama şartları iyi olan yani maddi olarak iyi olan bahçeli bir eve sahip olan birine sahiplendirmek isterim.Adı Bafi,4 yaşında terrier,insanlarla arası çok iyi.tuvalet alışkanlığı var.

ayselc yazdı :

merhaba, ben istanbul da yaşıyorum maltese terrieri sahiplenmek istiyorum. çocuğum gibi bakarım. ayrıca isterseniz her zaman görebilirsiniz.

efask yazdı :

merhaba 5 aylık dişi beyaz maltese terrier ım var yer değişikliğinden dolayı bakamayacağım artık çok akıllı ve oyuncu bir köpek tüm aşıları yapıldı kimliği mevcut size iyi bir yoldaş olacağınddan eminim

img

meggy85

9 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben köpeğimi Adana'dan getirdim.İlk sahibi başka bir köpek aldığı için istememiş onu.Kimsesi yoktu İstanbul'a yanıma aldım,2 yıldır bende.Sahiplendirecek birilerini aradım fakat bulamadım.Açıkçası ona yeterli zaman ayıramıyorum,ihtiyacı olan gezmesini koşmasını eksik bırakıyorum.Enerjisini atamıyor.Haksızlık yaptığımı düşünüyorum.Apartman dairesinde bakıyorum.Çok alıştım ama şartları iyi olan yani maddi olarak iyi olan bahçeli bir eve sahip olan birine sahiplendirmek isterim.Adı Bafi,5 yaşında terrier,insanlarla arası çok iyi.tuvalet alışkanlığı var.

il yazdı :

merb maltase terıer sahıplenmek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz denızlıde ıkamet edıyorum gonderım yapabılırmısınız yardımcı olursanız benı cok memnun etmıs olursunuz sımdıden tesekkurler

efask yazdı :

img

meggy85

9 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben yavruyu sahoplenmek ıstıyorum bana dönus yaparsanız sevınırım

efask yazdı :

img

gamzekocan

9 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

efask yazdı :

merhaba efaks maltese beyaz yavruyu sahiplenmeyi isteriz hala duruyormu bulundugumuz yer bakimi icin cok uygun kizim cok istiyor fotoraflari varmi istanbuldamisiniz.

img

yaslev

9 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Maltese terrier yavru köpeğini sahiplenmek istiyorum.İstanbuldan yazıyorum yardimci olursaniz sevinirim. 05337331770 geri dönüş yaparsanız sevinirim

img

Guest28440

9 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Maltese terrier yavru almak istiyorum, petleri eşya gibi alıp satmaya karşıyım. Ücretsiz sahiplendirmek isteyen varsa bekliyorum.

img

meralyener

9 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben sahiplenmek istiyorum fotolarını yollarmısınız buradan bide hangi şehir ?

efask yazdı :

img

buse_nur

9 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben köpeğinizi sahiplenmek istiyorum maıl adresi [email protected]

efask yazdı :

img

pupyada

9 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba,

eşimle istanbul anadolu yakasında ikamet ediyoruz.Gerçek ona iyi şartlar sağlayabiliriz.Lütfen sahiplendirmediyseniz cevap vermenizi rica ediyorum.

Teşekkürler 

efask yazdı :

img

didemmehmet

9 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, bu yavruyu verdiniz mi? Yoksa ben almak istiyorum?

efask yazdı :

img

meralyener

9 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ