Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Erkek British Shorthair kedime eş arıyorum-İstanbul, Bostancı

1 yaşındaki aşıları tam, iyi huylu, safkan gri british shorthair kedime dişi scottish veya british eş arıyorum. 

img

yufka

9 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba scottish fold blue point saf  13 aylık Dişi kedim kızgınlıktadır. Acilen ciflestirmek istiyoruz. Ilgilenirseniz cep no. 0532 715 47 91  tesekkurler.

yufka yazdı :

1 yaşındaki aşıları tam, iyi huylu, safkan gri british shorthair kedime dişi scottish veya british eş arıyorum. 

img

Polen55

9 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1,5 yaşında gri scotish kızım var Acıbadem de oturuyoruz düşünürmüsünüz ? celal Bulgulu

Polen55 yazdı :

Merhaba scottish fold blue point saf  13 aylık Dişi kedim kızgınlıktadır. Acilen ciflestirmek istiyoruz. Ilgilenirseniz cep no. 0532 715 47 91  tesekkurler.

yufka yazdı :

img

celalbulgulu

19 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1,5 yaşında gri scotish kızım var Acıbadem de oturuyoruz düşünürmüsünüz ? celal Bulgulu

Polen55 yazdı :

yufka yazdı :

img

celalbulgulu

19 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1,5 yaşında gri scotish kızım var Acıbadem de oturuyoruz düşünürmüsünüz ? celal Bulgulu 05322533895

Polen55 yazdı :

yufka yazdı :

img

celalbulgulu

19 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi akşamlar,

gri safkan scottish fold 1 yaşındaki dişi ,çok iyi huylu kızımıza biz de eş arıyoruz. Kızımızın ismi tommy ve şu anda kızgınlık döneminde. irtibat için telefonum: 0532 446 7862. aramanızı bekliyorum

selamlar

yufka yazdı :

img

fulyatommy

8 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar; Kizim lilly 10 aylik ve acilen ciftlestirmek icin erkek british posicik ariyoruz. Muhtemelen gec kaldik ama sansimi denemek istedim. 1 yaşındaki aşıları tam, iyi huylu, safkan gri british shorthair kedime dişi scottish veya british eş arıyorum. 

img

demiralp

8 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb, Scottish Fold kızım var, çiftleşmek istiyoruz. Anadolu yakasındayız, maltepede. Tüm aşılar, iç ve dış parazit yapıldı. Çiftleşmek istersanız watsuptan ulaşabilirsınız 05322082721

img

Natalya_Pamuk

8 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kemal ben Scotish dişi kedime eş arıyorum 4 yaşında  ümraniye irtibat numaram 0532 2064170

yufka yazdı :

img

Kemalkorkmaz

8 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yufka yazdı :

Scotish fold dişi kedim için eş arıyorum 5332037364/pendik

img

scorpixo

6 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ