Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

scotishfold dişi kedime eş arıyorum

scotishfold dişi kedime british erkek kedi arıyorum aşıları tam gayet sağlıklıdır.ilgilenenlerin mailini bekliyorum

img

deniss2608

9 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

British oğluma eş arıyorum. Ankaradayım müsaitseniz [email protected] adresimden iletişelim

deniss2608 yazdı :

scotishfold dişi kedime british erkek kedi arıyorum aşıları tam gayet sağlıklıdır.ilgilenenlerin mailini bekliyorum

img

mervegok

8 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mervegok yazdı :

British oğluma eş arıyorum. Ankaradayım müsaitseniz [email protected] adresimden iletişelim

deniss2608 yazdı :

img

eymen64

8 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mervegok yazdı :

deniss2608 yazdı :

Golden british shorthair oğlum var düsünürseniz usaktan

img

eymen64

8 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar british shorthair oğluma bende eş arıyorum istanbul pendik ikamet yerim uygunsa irtibata geçelim [email protected]

mervegok yazdı :

deniss2608 yazdı :

img

nfendi

8 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

10 aylık british shorthair oglumuZa dişi eş arıyoruz aşıları tamdır [email protected]

img

Yumak2014

8 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

deniss2608 yazdı :

2 yaşında british shorthair blue renkteki kedime eş arıyorum. İlgilenirseniz iletişime geçelim. [email protected] yurtdışından getirtilmiştir saf kandır. Irk kalitesinden şüpheniz olmasın

img

melistos

8 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba lar british shorthair oğlumuz prense gelin arıyoruz kendisi çok yakışıklı ve utangaç :) görüşmek isteriz Sevgilerimle 

Ev Mecidiyeköy de

deniss2608 yazdı :

img

Eserturkmen

8 yıl 2 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ