Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Disi Scottish kedime es ariyorum acil

Merhabalar disi scottish kirik kulakli kedime beylik duzu civarinda es ariyorum kizisma doneminde

img

Guest75401

8 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba erkek brıtısh Shorthair kedim için ben de Dişi arıyorum, ben Zeytinburnu'ndayım ama gelebilirim düşünürseniz. 05345995610

Guest75401 yazdı :
Merhabalar disi scottish kirik kulakli kedime beylik duzu civarinda es ariyorum kizisma doneminde

img

Badem78

8 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Guest75401 yazdı :
Merhaba, British shorthair erkek kedim 8 aylik tum asilari tam ve gayet saglikli.Eger es arayisi devam ediyorsa irtibata gecebiliriz. [email protected]

img

Baburt

8 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar erkek british shorthair oglumuZa dişi arıyoruz avrupa yakası sizin için de uygunsa [email protected] irtibata geçebiliriz

img

Yumak2014

8 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar,bizde beylikduzu civarindayiz ve erkek gri British shorthair oğlumuza es ariyoruz. sizinle irtibata gecmek isterim. [email protected] mailden ulasabilirsiniz.

img

zhrshn

8 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, british shorthair oğlumuz için eş arıyoruz, kızınızın eş arayışı devam ediyor mu?

Guest75401 yazdı :

img

misketcan

8 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ